20. martā Jaunmārupes pamatskolā norisinājās mazo dziedātāju konkursa Cālis-2018 atlases kārta, lai jau 29. martā piedalītos Mārupes novada pasākumā.
Atlases kārtā mūs iepriecināja 7 mazie dziedātāji. Spilgti atklājās katra dziedātāja raksturs, ko novērtēja arī žūrijas locekļi: runas meistare Zeltīte, topošā komponiste Marita un mūzikas skolotāja Evija. Katram no dziedātājiem žūrija piešķīra kādu titulu. Eva Jozauska kā sirsnīgākais cālis, Marta Oškāja – saulainākais, Luīze Mozga – drosmīgākais, Estere Paula Unda – Cālis Dāmīte, Alise Miezīte – pozitīvākais, Ulla Justīne Polce – sapņainākais un Katrīna Kristapsone kā košākais cālis.
Konkursantus iedrošināja gan viņu vecāki, gan grupas bērni. Ciemos bija ieradies arī Cālis un skaistā dziedātāja Lakstīgala, kuri atbalstīja un uzmundrināja dziedātājus un izkustināja visus klausītājus.
Prieks par katru mazo dziedātāju, kurš droši un pārliecinoši uzkāpa uz skatuves un iepriecināja ar dziesmām. Vēlam veiksmi tiem trim cālēniem, kuri 29. martā pārstāvēs Jaunmārupes pamatskolu Mārupes Cālī – Esterei Paulai, Luīzei un Katrīnai.

Mūzikas skolotāja Alise Rancāne