Jaunmārupes pamatskolā otro gadu pēc kārtas notika Pierīgas novadu apvienības Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas mācību jomas alternatīvā olimpiāde. Tajā piedalījās desmit 4.-5.klašu komandas. Katrai komandai bija jāsagatavo mājas darbs: jāizdomā komandas nosaukums, tas jānoformē uz lapas, jāizdomā komandas moto, jāpadomā par komandas koptēlu. Katras komandas kapteinim bija jāveic trīs uzdevumi, visa komanda kopā pildīja testu, atbildot uz jautājumiem par mūziku, vizuālo mākslu, drāmu, literatūru, kā arī mājās sagatavoja teatrālu uzvedumu, par pamatu ņemot A.Voitišķa dzejoli “Mākonis”.  Žūrija ļoti atzinīgi vērtēja daudzveidīgos, interesantos, krāsainos priekšnesumus, kuriem bija gan audiovizuālais, gan vizuālais noformējums, komandas demonstrēja spēju organiski darboties uz skatuves un atklāt dzejoļa domu.

 

Pirmo vietu ieguva Mārupes Valsts ģimnāzijas komanda, otrā vieta Ulbrokas vidusskolas komandai, trešo vietu ieguva Ropažu novada vidusskola.

 

Sakām lielu paldies skolotājiem par ieguldīto darbu un skolēniem par radošumu un drosmi piedalīties olimpiādē jomā, kam nepieciešamas visaptverošas zināšanas kultūrā un mākslā.

 

Paldies olimpiādes organizētājiem – Jaunmārupes pamatskolas skolotāju komandai:  Ingunai Rakulei, Jolantai Grosbergai – Gernerei, Zinaidai Spādei, Evijai Piļkai un  Laumai Šulcei.

 

Jaunmārupes pamatskolas DVAJ Ilze Graudiņa

Visas fotogrāfijas