9.klašu Izlaidumi

Jaunmārupes sākumskola dibinātā 2005.gada 8.augustā. Sākos ar 2014.gada 25.jūniju – skola lepojās ar pamatskolas statusu. Un mūsu pirmo 9.klasi sagaidījām 2016./2017.mācību gadā!

Jaunmārupes pamatskolas 9.klases ar klašu audzinātājiem

9.a klase

Klases audzinātāja Lelde Būmane

 

Absolvēja:

  1. Rūdis Bērziņš
  2. Krists Kristians Circens
  3. Beāta Jansone
  4. Letīcija Jegi
  5. Žaklīna Kupela
  6. Marija Marta Ķeruže
  7. Simona Laugale
  8. Ketija Anete Ladaine
  9. Paula Pāvila
  10. Gunita Repina
  11. Ralfs Repins
  12. Laura Rušmane
  13. Sanija Supe

 

 

 

 

 

9.b klase

Klases audzinātāja Evija Piļka

 

Absolvēja:

  1. Eduards Amats
  2. Haralds Ditrihs
  3. Rūta Drīksne
  4. Reinis Gredzens
  5. Anna Gabriela Jūra
  6. Agris Klauss
  7. Kalvis Krūmiņš
  8. Lelde Kurme
  9. Elizabete Liepa
  10. Dženifera Džeina Makenzija-Freizere
  11. Elija Mekša
  12. Reinis Miemis
  13. Karlīna Mitrēvica
  14. Ričards Nikass
  15. Anna Ozoliņa
  16. Marta Krista Pūce
  17. Marta Reihmane
  18. Haralds Rožkalns
  19. Alise Mišela Simsone
  20. Mārcis Turkupols
  21. Gatis Valters

9.a klase

Klases audzinātāja Indra Stanke

 

Absolvēja:

  1. Roberts Aseriņš
  2. Kristiāna Blumere
  3. Eduards Blumers
  4. Amanda Bukovska
  5. Rolands Māris Dižgalvis
  6. Marats Eglītis
  7. Edvards Jansons
  8. Kristīne Jermakova
  9. Dans Kristofers Kalniņš
  10. Lauris Maļinovskis
  11. Ernests Miķelsons
  12. Marks Mucenieks
  13. Karlīna Niedre
  14. Valters Kārlis Plīkša
  15. Marta Kristiāna Savicka
  16. Viesturs Pēteris Stanke
  17. Rūdolfs Straujums
  18. Ričards Tomiņš
  19. Kristaps Žogota

9.b klase

Klases audzinātājs Alvis Reinis

 

Absolvēja:

  1. Džoels Ārgalis
  2. Krista Beļakova
  3. Krišjānis Bite
  4. Roberts Pauls Briedis
  5. Daniela Cera
  6. Dāvids Dumbrovskis
  7. Adriāns Dvoreckis
  8. Deivids Dzenuška
  9. Ģirts Kristiāns Jankavs
  10. Ronalds Jēgers
  11. Anete Medniece
  12. Mārcis Melkins
  13. Kristiāns Namnieks
  14. Anna Otroščenko
  15. Alise Ozola
  16. Aleksandrs Sinkevičs
  17. Maksims Smirnovs
  18. Reinis Ārvalds Tams
  19. Juris Zigmārs Zaimiņš
  20. Jānis Zaķis

9.a klase

Klases audzinātāja Daina Mediņa

 

Absolvēja:

  1. Rolands Barkāns
  2. Kristaps Draiska
  3. Reinis Grāvītis
  4. Katrīna Paula Krustkalne
  5. Annija Alise Ledaine
  6. Monta Lotko
  7. Paula Megija Magone
  8. Annemarija Micīte
  9. Roberts Niedols
  10. Toms Orlovs
  11. Ralfs Daniels Ozoliņš
  12. Laine Paupere
  13. Valters Daniels Pikšens
  14. Ričijs Puķītis-Potehins
  15. Sabīne Rutlauka
  16. Madara Rūdele
  17. Evelīna Šneidere
  18. Deins Edvards Šūba
  19. Ginters Taube
  20. Nikola Anna Tereščenkova
  21. Nellija Žaka

9.a klase

Klases audzinātāja Ēvija Drengere

 

Absolvēja:

  1. Gunta Armaņeva
  2. Rolands Baltmanis
  3. Kārlis Bērziņš
  4. Vilberts Marts Biernis
  5. Ritvars Dancis
  6. Karīna Graždankina
  7. Lāsma Ozola
  8. Juris Pallo
  9. Ēriks Panasenko
  10. Kristiāns Plitmanis
  11. Rūdolfs Polcs
  12. Liene Prikule
  13. Rihards Punculis
  14. Līva Karīna Spiģēna
  15. Kristers Stabulnieks
  16. Anna Stavrova
  17. Laura Šape
  18. Emīlija Zaķe
  19. Reinis Zīverts
  20. Vitālijs Žaks
  21. Eduards Raimonds Žilko