Skolas telpu plāns

Mazcenu aleja 4a

1.stāvs

MO04Sākumskola, Daiga Ķestere / 2.a klase

MO05Sākumskola, Kitija Baņukalne – Ozoliņa / 2.b klase

MO06Sākumskola, Laila Abuhova / 2.c klase

MO07Sākumskola, Inga Petruševska / 2.d klase

1021Mācību klase

1022Sporta un veselība, Mārtiņš Januševskis / 4.a klase

1022Sporta un veselība, Gints Gaiķens / 4.c klase

1028Logopēde, speciālais pedagogs, Jolanta Romanova

1029Krievu valoda, Ludmila Čaupenoka-Sidorova

1031Krievu valoda, Marina Raka

1032Angļu valoda, Aija Putniņa

1034Angļu valoda, Ināra Strautniece

1036 – Direktores vietniece izglītības jautājumos Anita Līdaka

1037Skolotāju istaba

1046Medmāsa, Svetlana Sjakste / Lija Zandere

1049Zēnu ģērbtuve

1050Meiteņu ģērbtuve

1054Peldēšana, sports un veselība, Liesma Jansone-Forstmane /Aleksandra Strauta

1059Baseins

1064Meiteņu ģērbtuve (baseins)

1065Zēnu ģērbtuve (baseins)

1073Zēnu ģērbtuve (sporta zāle)

1078Meiteņu ģērbtuve (sporta zāle)

1080Sporta zāle (lielā)

1087Sākumskola, Baiba Laizāne / 1.e klase

1095Sākumskola, Laila Kalniņa / 1.d klase

1100Sākumskola, Santa Jansone / 1.c klase

1113Sākumskola, Sandra Velpa / 1.a klase

1114Sākumskola, Gundega Adītāja / 1.b klase

1.stāva plāns, Mazcenu aleja 4a

2.stāvs

2001 Angļu valoda, Agnese Kļaviņa

2002 Aktu zāle

2008 Angļu valoda, Inna Sejere / 6.b klase

2009 – Direktores vietnieks saimniecības jautājumos Gunārs Svētiņš

2013 Izglītības psiholoģe, Ilona Laizāne

2014 Vācu valoda, Dace Ģērmane / 9.b klase

2016 Angļu valoda, Antra Nāburga / 9.a klase

2017 Angļu valoda, Daina Grabovska / 7.b klase

2019 Angļu valoda, Kristīne Sīle / 5.b klase

2021 Datorsistēmu administrators, Egīls Zīle

2022 Speciālā pedagoģe, Karīna Polce

2028 Vizuālā māksla, Lauma Šulce / 5.a klase

2029 Mūzika, Baiba Rudzīte / Rihards Rudzītis

2030 Mūzika, Laura Kudreņicka

2034 Vizuālā māksla, Ilze Brante / 4.d klase

2040 Sākumskola, Evita Novorucka – Vērzemniece / 3.d klase

2048 Sākumskola, Ilze Unda / 3.a klase

2052 Sākumskola, Aiva Zviedre / 3.c klase

2054 Atbalsta pedagoģe, Aija Munkevica

2057 Sporta zāle (mazā)

2058 Sporta un veselība, Jānis Eihmanis

2059 Logopēde, Nora Alksne

2.stāva plāns, Mazcenu aleja 4a

Mazcenu aleja 3

Pagrabstāvs

007Darbnīca

009Dizains un tehnoloģijas, Alvis Reinis / 4.b klase

010Dizains un tehnoloģijas, Indra Stanke / 7.a klase

011Matemātika, latviešu valoda un literatūra, Gabriēla Kazlovska

011Aktīvā tūrisma un vides pulciņš, Arvīds Gailāns

Pagrabstāva plāns, Mazcenu aleja 3

1.stāvs

105Matemātika, Zanda Romanovska / 8.c klase

106Latviešu valoda un literatūra, Lelde Būmane

107Latviešu valoda un literatūra, Simona Neifalte / 7.d klase

126Sākumskola, Karīna Polce / 3.b klase

128Matemātika, Lidija Lipaja / 5.d klase

130Matemātika, Una Moiseja / 8.b klase

131Latviešu valoda un literatūra, Inguna Rakule / 8.a klase

133Latvijas un pasaules vēsture, sociālās zinības, Sabīne Ozoliņa

134Matemātika, Diāna Zemīte / 7.c klase

138Sociālās zinības un vēsture, Karīna Štelfa

139Latviešu valoda un literatūra, Jolanta Meijere / 6.c klase

141Latviešu valoda un literatūra, Anna Helēna Lapiņa

143Ēdnīca

160Ēdnīca (bijusī kafejnīca)

1.stāva plāns, Mazcenu aleja 3

2.stāvs

203Datorika un dabaszinības, Līva Prekele / 6.a klase

204Dabaszinības un bioloģija, Rūta Rozenfelde

205Dabaszinības un ģeogrāfija, Sarmīte Norenberga / 9.c klase

207Matemātika un fizika, Aija Gavare / 8.d klase

220Datorika un inženierzienības, Jānis Rožlapa / 5.c klase

221Matemātika un ķīmija, Inga Melngaile / 7.e klase

228Direktore Iveta Timule

229 – Direktores vietniece izglītības jautājumos Anete Štrodaha

230 – Direktores vietniece izglītības jautājumos Laura Buravcova

231 – Direktores vietniece izglītības jautājumos Ilze Graudiņa

232Mācību klase

235Izglītības psihologs Gatis Upesleja

236Pedagoģe-karjeras konsultante Jolanta Grosberga-Gernere

237Lietvede Evija Rozenberga

239Mazā zāle (spoguļzāle)

260Aktu zāle

2.stāva plāns, Mazcenu aleja 3

3.stāvs

307 Bibliotēka, Eva Feldmane

311Mācību klase

312Mācību klase

313Mācību klase

324Mācību klase

326Datorika un informātika, Madara Romanovska / 6.d klase

3.stāva plāns, Mazcenu aleja 3