Tuvojoties šī mācību gada noslēgumam, 6.a un 7.a klase godam izcīnīja iespēju doties uz “ZZ Čempionāta” Finālu, kas norisinājās 23.maijā (180 klases 5.-6.klašu grupā) un 24.maijā (180 klases 7.-9.klašu grupā).

 

“ZZ Čempionāts” ir sporta un prāta spēles, draudzīga sāncensība radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos 5. līdz 12. klašu skolēniem no visas Latvijas. Pasākuma galvenie organizatori un iedvesmotāji ir SIA “Tele 2” un zīmols “Zelta Zivtiņa” sadarbībā ar SIA “Inspired”. “ZZ Čempionāts” 2019. gadā aizvadīja jau 13. sezonu, un katru gadu pasākuma norisē tiek iesaistīti ap 30 000 skolēnu no visiem Latvijas reģioniem un novadiem.

 

Viss sākas ar skolēnu vēlmi un iniciatīvu piedalīties un veltīt laiku dažādu uzdevumu veikšanai. Šī gada 1.kārtas mājasdarbs bija uzvaras dejas iestudēšana, kas jānofilmē un jāiesniedz izvērtēšanai. Mājasdarbs deva iespēju piedalīties Pusfinālā, ko abas klases veiksmīgi pārvarēja. Pusfināla uzdevumi bija aizpildāmi digitāli, kur komandai kā vienam veselumam bija jāsadarbojas gan fiziski, gan radoši.

 

Ieguldītais darbs vainagojās panākumiem, un klases izcīnīja vietu Finālā. Fināla sacensībās tika noskaidrotas Latvijā radošākās, draudzīgākās un aktīvākās klases, kurām bija jāveic dažādi uzdevumi kā uz zemes, tā virs ūdens un pat gaisā, piemēram, braukšana ar milzu trīsriteni, ūdens pūšļu labirinta šķērsošana, kāpšana pa klinšu sienu.

 

Lielākais ieguvums dalībai šādā pasākumā ir klases vienotības apzināšanās, spēja paļauties vienam uz otru, savstarpēja sadarbība un atbalsts, kā arī svaigā gaisā pavadīta aktīva diena. Ļoti lepojamies ar mūsu skolēniem, kas godam popularizē mūsu skolas vārdu Latvijas mērogā.

 

6.a klases audzinātāja Antra Nāburga un 7.a klases audzinātāja Dace Putāne