Trešdien, 9.oktobrī 7.a un 7.b klases devās uz Liepājas teātra izrādi “Smaragda pils@ta.Enter” “Skolas somas” projekta ietvaros.
Gaļinas Poliščukas un Sandijas Kalniņas skatuves versijā Aleksandra Volkova pasakas varoņi Ella, Putnubiedēklis, Lauva un Dzelzs malkas cirtējs, mainoties laikam, nokļūst virtuālajā pasaulē. Kā daudzi mūsdienu bērni, Ella visu savu brīvo laiku pavada spēlējot datorspēles, līdz kādā no tām tiek ierauta un nekādi netiek vairs prom. Lai tiktu ārā, viņai jāiemācās gan komunicēt, gan draudzēties. To viņa kopā ar pārējiem savā ceļā arī dara – pārvarot šķēršļus, mācoties mīlēt, draudzēties, domāt, izdarīt pareizās izvēles, dzīvot dzīvi, pilnveidojot pati sevi.

 

Mūsu izrādes atziņa ir, ka katrs pats ir savas laimes kalējs. Mūsdienās ir svarīgi nezaudēt saikni ar realitāti, lai varētu attīstīt cilvēcīgās vērtības un prasmes, kā draudzību, mīlestību, atbildību par saviem lēmumiem un spēju palīdzēt draugiem.

 

Skolēniem bija iespēja ne tikai apmeklēt teātra izrādi, bet arī iepazīt kultūrvidi vienā no lielākajām Latvijas pilsētām.

 

7.a klases audzinātāja Antra Nāburga,
7.b klases audzinātāja Dace Ģērmane