Jau otro gadu pēc kārtas, Jaunmārupes pamatskolā norisinājās atklātais vēstures konkurss 7.klasēm. Konkursa ietvaros skolēni, šoreiz komandās, pierādīja savas zināšanas, sadarbošanās spējas un radošumu visā, kas saistīts ar Latvijas teritoriju viduslaikos.

Pēc trīs dažādu uzdevumu veikšanas (darbs ar kari, tests un mazs teātra uzvedums), 7 komandu konkurencē tika noskaidroti uzvarētāji. Pirmo vietu ieguva Zaķumuižas pamatskolas komanda “Mēs no Valdenrodes”; otro vietu ieguva Mārupes pamatskolas komanda “Mārupes ordenis”, bet trešo vietu Jaunmārupes pamatskolas komanda “Sarkanie vasaļi”. Jaunmārupes komandas sastāvā skolu pārstāvēja 7.b klases skolnieces Baiba Santana Niedra un Agate Grunte, kā arī 7.a klases skolnieki Kārlis Jurkāns un Mareks Pārums.

Visas 7 komandas pierādīja sevi kā spēcīgas gan zināšanu pārbaudē, veiksmīgi atbildot uz faktuāliem jautājumiem, gan arī spējā būt radošiem, aktīviem un spējīgiem darboties komandā veidojot ļoti interesantus priekšnesumus.

Vadoties pēc pieredzes, arī turpmāk pavasaros Jaunmārupes pamatskola vērs durvis jaunajiem vēstures pētniekiem, kuri ar prieku metas iekšā katrā zināšanu pārbaudē!

Vēstures skolotāja Sabīne Ozoliņa