Šī gada 15. maijā mēs – 5.e un 5.a klase devāmies ekskursijā uz atpūtas kompleksu “Zanzibāra”. Ekskursija un aktivitātes bija ļoti interesantas un aizraujošas. Šī aktivitāšu programma balstīta uz komandu veidošanas uzdevumiem, tāpēc mums bija jāmāk sadarboties, lai uzvarētu.

 

Abas klases tika sadalītas komandās pēc nejaušības principa. Mūsu uzdevums katrā aktivitātē bija iegūt pēc iespējas vairāk punktu. Aktivitātē “Meža bobs” mums bija jāprot sadarboties, lai tiktu trases otrā pusē un krātu vairāk kontrolpunktus. Labirinta uzdevumā mēs palīdzējām viens otram tikt cauri labirintam, neuzkāpjot uz iezīmētajiem laukumiem. Lāzeru aktivitātē komandai bija jāizdomā kāda viltība, lai nopelnītu visvairāk punktu. Ar spogulīšu palīdzību lāzera stars bija jāiespīdina tieši kausa vidū. Uz katra spoguļa bija kāds skaitlis jeb punkti, ko var iegūt ar šī spoguļa palīdzību.Uzdevumā ‘’Kartupelis’’ komandām bija jāizdomā pēc iespējas vairāk vārdu ar burtiem, kas ietilpst vārdā “kartupelis”.

 

Nākošā lielā spēle “Misija mežā” bija jautra, bet stratēģiska. Tajā bija 3 grupas – rūķīši, sabotieri un policisti. Katras grupas uzdevums bija iegūt vairāk punktu. Sabotieri to varēja izdarīt, nozogot bumbiņas no rūķu rokām, rūķi – atrodot un nozogot bumbiņas no sabotieru slepenās bļodas, kārtojot bumbiņas pareizo krāsu bļodās. Taču policisti savus punktus varēja iegūt, apcietinot rūķus un sabotierus.

 

Ekskursijas noslēgumā bija pikniks pie ugunskura, punktu skaitīšana, uzvarētāju komandu paziņošana. Ekskursijā iepazinām jaunas, interesantas spēles un jautri pavadījām laiku svaigā gaisā.

 

Marta Avota, 5.e klase