Lai arī laiks mūs piektdien nelutināja, tomēr Dabas parkā notika mūsu skolas nopietni plānotā – Baltā diena! No rīta noritēja mācību stundas, bet plkst. 12.30 visas klases kopā ar skolotājiem un vecākiem devāmies ārā izlikt gatavotās instalācijas no dažādiem materiāliem. Nosacījums – tiem jābūt baltā krāsā. Skolēni iepriekš gatavojās kopējai dejai “Laimes lācis”, kas tika apgūta klases, sporta stundās un starpbrīžos. Arī visi pasākuma dalībnieki tika aicināti uzģērbt kādu baltu apģērba elementu.

 

Klases gatavotajām instalācijām tika doti skaisti nosaukumi: “Baltā dāma”- 4.d, “Brīdis Baltām domām”1.d, “Sidraba šķidrauts” 2.a, “Balto domu koks Latvijai”-3.b, “Baltais pavasaris” – 6.a un daudzi citi brīnišķigi radoši darbi. Uz pasākumu tika aicināti arī vecāki un visi interesenti!

 

Pat baltais sniedziņš uzsniga šajos svētkos! Bet tas tomēr pasākuma dalībniekus neaizbaidīja. Žūrija veica savu uzdevumu. Tas nebija no vieglajiem –atlasīt pašus labākos – godalgošanai. Tik daudz brīnišķigu ideju, apbrīnojami!

 

Kā veiksmīgākie darbi tika izvirzīti -1.vieta 3.a klasei “Lai baltos cilvēkos, baltas domas dzimst (I.Ziedonis)” skolotāja Līva Prekele , 2.vieta 2.c klasei “Ceļš uz mājām” skolotāja Laila Abuhova, 3.vieta – 6.c klasei “Baltais sapnis” skolotāja Sarmīte Norenberga. Godalgotas tika arī 1.a klases “Pēcpusdienas atelpa” skolotāja Sandra Velpa, 1.c klases “Cik balta pasaule” skolotāja Santa Upmane un 2.b klases darbs “Baltā deja” skolotāja Daiga Ķestere. Pasākuma idejas autore -mūsu skolas direktores vietniece Ilze Graudiņa- milzīgs paldies viņai par ieguldīto darbu! Pateicības vārdi jums visiem – ikvienam iesaistītam svētku tapšanā.

 

Baltā diena – mēs dāvājām svētkus sev un mūsu Latvijai –  Neatkarības atjaunošanas svētku priekšvakarā.

 

FOTOGRĀFIJAS

 

Sagatavoja direktores vietniece: A.Līdaka