2020.gada 3. janvārī Jaunmārupes pamatskolā notika skolas šaha turnīrs, kurā piedalījās 38 dalībnieki, kas ir šo turnīru dalībnieku skaita rekords. Dalībnieku vidū bija 3 spēlētāji ar II sporta klasi, 1 spēlētājs ar III sporta klasi un 7 spēlētāji ar IV sporta klasi. Bez Jaunmārupes pamatskolas vēl tika pārstāvēta Mārupes ģimnāzija, Babītes vidusskola, Rīgas Franču licejs, Salas sākumskola un PII “Mārzemīte”. Paldies šaha trenerim Viesturam Kapčem un viņa trenētajiem audzēkņiem par sadarbību!

 

Turnīra rezultāti.

 

Visi trīs II sporta klašu īpašnieki no Jaunmārupes pamatskolas savā starpā arī sadalīja pirmās trīs vietas, iegūstot 6 punktus no 7 iespējamiem. Pirmo vietu ieguva Kristians Raudenieks (4.a), otro vietu ieguva Kristaps Skudra (3.a), bet trešo vietu ieņēma Markus Raudenieks (4.a).

 

Labākā meitene turnīrā ar 3 punktiem bija Madara Zutere (2.a Jaunmārupes pamatskola), otro vietu arī ar 3 punktiem ieņēma Elīza Česnauska (2.a Mārupes ģimnāzija), bet trešo vietu ar 2 punktiem izcīnīja Laura Kromāne (1.b Rīgas Franču licejs).

 

Labākais pirmklasnieks ar 5 punktiem bija Agris Gradinārovs (1.c Jaunmārupes pamatskola), otro vietu ar 4,5 punktiem ieguva Jēkabs Skudra (1.a Jaunmārupes pamatskola), bet trešo vietu ar 4 punktiem ieņēma Kaspars Suharovs (1.b Jaunmārupes pamatskola). Labākā iesācēja balvu ar 4 punktiem ieguva Olivers Grunde (3.c Rīgas Franču licejs).

 

Šaha treneris Valdis Troņenkovs