Karjeras nedēļa ir ikgadējs pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt iespējamo nodarbošanos  nākotnē, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas. Karjeras nedēļas pasākumos šogad iesaistījušās 110 Latvijas pilsētas un novadi un tajās esošās izglītības iestādes.

 

Ikgadējā Karjeras nedēļa šogad norisinās 14. līdz 18.oktobrim , kuras fokusā ir nākotnes profesijas. Karjeras nedēļa šogad tiek aizvadīta ar saukli “Ielogojies nākotnē!”, rosinot jauniešus apzināties straujās izmaiņas tehnoloģijās, sabiedrībā un vidē, kas nosaka nepieciešamību jau tagad attīstīt specifiskas prasmes un kompetences, lai veiksmīgi iekļautos nākotnes darba tirgū.

 

Jaunmārupes pamatskolas skolēni jau dažas nedēļas gan mājās ar vecākiem un radiniekiem, gan skolā ar saviem skolotājiem varēja apspriest un dalīties idejās par savu un citu nākotnes profesiju redzējumu. Savas idejas šonedēļ viņi apkopos klases stundās un kopīgi savā klases kolektīvā izveidos Nākotnes profesiju plakātus.

 

Aicinām apmeklēt un iepazīt Karjeras nedēļas plakātu izstādi “Nākotnes profesijas” no 21.oktobra līdz 1.novembrim skolas izstāžu zālē tuneļa galā.

 

Savukārt arī šajā nedēļā notiek Mārupes novada uzņēmēju dienas. 16.oktobrī dažām Jaunmārupes pamatskolas klasēm būs iespēja apmeklēt novada uzņēmumus.