Jaunmārupes pamatskolā divas dienas pēc kārtas norisinājās kendama sacensības. 2. aprīlī sacensībās piedalījās 1.-3. klašu bērni, katrs cīnoties par labākiem rezultātiem. Sīvā cīņā pirmo vietu izcīnīja Mārtiņš Kušners, otro vietu izcīnīja Roberts Straubergs un trešo vietu godam nopelnīja Ingus Bērziņš.
3. aprīlī sacensības notika posmā no 4. – 9. klasei. Arī seit bērni nebija mazāk prasmīgi un konkurence bija ļoti liela. Pirmo vietu ieguva Haralds Ditrihs, otro vietu ieguva Valters Zandreiters, un trešo vietu izcīnīja Roberts Nikolajevs.
Pirmo vietu ieguvēji balvās saņēma pilnīgi jaunas kendamas, otro vietu ieguvēji balvā saņēma 20 eiro dāvanu karti, un trešo vietu ieguvēji balvā saņēma 15 eiro dāvanu karti. Par šīm superīgajām dāvanām lielu paldies sakām Kendama Mārupe, kuri piekrita mūs atbalstīt sacensībās. Protams, lielu paldies sakām arī dīdžejiem Mikum Gudam un Renāram Pīpem, kā arī veiklajiem, prasmīgajiem un ļoti izveicīgajiem paraug demonstrētājiem Reinim un Hugo no Ke Ke Kendama.