Mārupes novada izglītības iestāžu atklātajās sacensībās peldēšanā piedalījās Mārupes vidusskola, Skultes sākumskola, Mārupes pamatskola, Jaunmārupes sākumskola un viesi no Babītes vidusskola un Olaines sporta centra.
Jaunmārupes sākumskolas 2.klašu peldētājus pārstāvēja Rūdolfs Zandreiters, Mareks Aseriņš, Nīls Sets, Marčello Gipters, Kima Tauriņa, Nikola Kukle un Vendija Magone. 3.klašu peldētājus pārstāvēja Marta Reihmane, Beāta Jansone, Rems Boiko, Markuss Māsēns un Ričards Nikass.
Godalgotas vietas 2. klašu grupā kraulā uz krūtīm  Mareks Aseriņš izcīnīja 2.vietu un Rūdolfs Zandreiters izcīnīja 3.vietu, kraulā uz muguras Mareks Aseriņš izcīnīja 1.vietu un Rūdolfs Zandreiters 3.vietu. Brasā Kima Tauriņa izcīnīja 2.vietu, Rūdolfs Zandreiters 1.vietu, Nīls Sets 2.vietu un Mareks Aseriņš 3.vietu .
Godalgotas vietas 3.klašu grupā kraulā uz krūtīm Marta Reihmane izcīnīja 3.vietu. Kraulā uz muguras Marta Reihmane izcīnīja 2. vietu un Markuss Māsēns izcīnīja 3.vietu. Brasā Marta Reihmane izcīnīja 2.vietu un Rems Boiko 2.vietu.
Komandu kopvērtējumā (pretstafete un „zvaigznīte” uz krūtīm aplī) Jaunmārupes sākumskolas 2. un 3.klašu komandas katra savā grupā izcīnīja 1. vietu. 2. klašu grupā pretstafeti peldēja Mareks Aseriņš, Rūdolfs Zandreiters, Nikola Kukle un Kima Tauriņa. 3. klašu grupā pretstafeti peldēja Rems Boiko, Ričards Nikass, Marta Reihmane un Beāta Jansone. „Zvaigznīti” uz krūtīm aplī 2. klašu grupā pildīja visi 2. klašu peldētāji, bet 3.klašu grupā visi trešo klašu peldētāji un Nikola Kukle no 2. klases aizvietoja saslimušo Emīliju Baltaisbrenci.