1. Pieredze par Erasmus+ projektu “Include mE and U”
  2. Risini ātri, bet attapīgi…
  3. Aicinām apmeklēt gaismas pasākumu “Pacelies spārnos”
  4. Lāčplēša diena Jaunmārupes pamatskolā
  5. Skolēnu padome saliedēšanās pasākums
  6. Masku balle “Gatsby” stilā
  7. “Gatsby” masku balle
  8. Mācību ekskursija uz Kara muzeju
  9. Mārtiņdiena, Mārtiņdiena…
  10. Mārtiņdienas stafetes
  11. Skolas skatuves runas konkurss Zvirbulis – 2019 “Latvijas debesis…”
  12. Gaismas pasākums 2019 “Pacelies spārnos”
  13. Pirmsskolas un skolas darbības pārskats
  14. “Ķirbju diena” 1.a un 1.c klasēs
  15. Bibliotēkas jaunumi
  16. Akcija “Paēdušai Latvijai”
  17. Skolēnu padome aicina iesaistīties labdarības akcijā
  18. Aktualitātes un pasākumi 2019.gada novembrī
  19. Noslēgusies Karjeras nedēļa 2019
  20. 5.a klase viesojas Retro auto muzejā
  21. Karjeras nedēļas 2019 plakātu izstāde
  22. 6.e klases ceļojums uz “Planēta Nr. 85”
  23. Rudens vizuālās mākslas izstāde “Putni”
  24. Sākumskolas kombinētā olimpiāde  “Erudīts – 2019” 3.klasēm – Malači!
  25. Cietie Rieksti
  26. Uzvara būs mūsu
  27. Konkurss “Drošākā klase “ 1.- 4.klašu skolēniem
  28. Jaunmārupes pamatskolas rudens šaha turnīra rezultāti
  29. Karjeras nedēļa 1.klasēm
  30. Prieks kopā būt vai 6.b klases skolēnu un vecāku sadarbība
  31. Vizuālās mākslas starptautiskais konkurss “Rudens”
  32. Mārupes novada Uzņēmumu diena 9.klasēm
  33. Mārupes novada Uzņēmēju dienas pasākums “Iepazīsti un izmēģini meistara arodu”
  34. Sporta diena pirmsskolā “Kā Mākonītis devās ciemos pie Saulītes”
  35. Olimpiskā diena 2019 pirmsskolā
  36. Jaunmārupes pamatskola aicina darbā skolas dežurantu
  37. Noslēdzies konkurss “Dzejas dienas 2019”
  38. Dzejas dienas 2019
  39. Pastaigas Jaunmārupes Dabas parkā
  40. Rudens vecāku diena 2019
  41. Piesakies konkursam “Latvijas armijai 100”
  42. Piesakies konkursam “Zvirbulis 2019”
  43. Ātrrēķināšanas diena
  44. 7.a un 7.b klašu teātra izrādes apmeklējums Liepājā
  45. Karjeras nedēļa 2019 ir sākusies
  46. Rudens ekskursija zinātniskā garā
  47. Apbalvoti 2018./2019. mācību gada pedagogi
  48. Gada pedagogs 2019
  49. Zinātne nākotnei
  50. 4.a klase pārsteidza Drako!
  51. 6.d un 6.b klases Meža ekspedīcija
  52. 4.d un 4.c klašu Latvijas skolas somas rudens mācību ekskursija
  53. Skolotāju dienas rīts 2019
  54. Erasmus+projekta “Communication is an Art” apraksts
  55. Skolotāju dienas apsveikums 2019
  56. Skolotāju diena 2019
  57. 1.a un 1.c klases ceļojums pa Cenas tīreļa purva takām
  58. 5.a klase viesojas Skrīveros
  59. Sportiskā skola – Jaunmārupes pamatskola LNT “900 sekundēs”
  60. Mārupieši triumfē Pierīgas skolēnu rudens krosa sacensībās
  61. Aktualitātes un pasākumi 2019.gada oktobrī
  62. 6.a klases meža ekspedīcija
  63. 6.e klases meža ekspedīcija
  64. Oktobra šaha turnīrs
  65. Miķeļdienas gadatirgus 2019
  66. Rudens izstāde “Gājputni” 2019
  67. Pamatdaļas picās
  68. Saulīte lutina 5.b. klasi Skrīveros
  69. Rudens ekskursiju grafiks 1. – 3.klasēm
  70. Rudens vides izstāde “Gājputni”
  71. Bērnu aktīvās atpūtas laukuma atklāšana
  72. Olimpiskā diena 2019
  73. Bērnu aktīvās atpūtas laukuma atklāšana
  74. Izmaiņas skolēnu autobusa laikos maršrutam Nr.2
  75. Skolēnu padomes pirmā sēde 2019./2020. mācību gadā
  76. Olimpiskā diena 2019 un Eiropas sporta nedēļa mūsu skolā
  77. Rudens izstāde 2019
  78. Miķeļdienas tirdziņš 2019
  79. Uzdevumi.lv Atzinības raksts
  80. Uzzini, kā mēs kopā iesākām šo mācību gadu!
  81. Sporta diena 2019
  82. Skolotāji, skolēni un viņu vecāki aicināti izmantot mācību platformu Soma.lv
  83. Klašu foto Zinību dienā 2019
  84. PII Zinību diena 2019
  85. Jauno moduļu atklāšana 2019
  86. Zinību diena 2019
  87. Sporta deju nodarbības
  88. Skola un skolotāji gaida savus skolēnus 2019./2020.mācību gadā
  89. “Interešu izglītības pulciņi ielūdz” 3.septembrī
  90. Zinību diena pirmsskolā
  91. 2019./2020. mācību gada pirmsskolas bērnu vecāku sapulce
  92. 2019./2020. mācību gada 1.klašu vecāku sapulces
  93. 2019./2020. mācību gada Zinību diena
  94. Mācību līdzekļi 4.klasei 2019./2020. mācību gadam
  95. Jaunmārupes pamatskola piedāvā darbu
  96. Jaunmārupes pamatskolas Gadagrāmata 2018./2019. mācību gads
  97. Jaunmārupes pamatskola nosvinējusi savu 3. izlaidumu!
  98. Laipni lūdzam Jaunmārupes pamatskolas jaunajā mājas lapā
  99. Olimpiādes un konkursi 2018./2019.mācību gadā
  100. Pēdējais skolas zvans 2019 – filma
  101. Jaunmārupes pamatskola ielūdz uz 9.klašu izlaidumu
  102. 6.a un 6.b klases ekskursija Vidzemē
  103. 4.a klase ciemojās Jelgavas vēstures un mākslas muzejā
  104. Vasaras šaha turnīrs
  105. Izcilnieki 2018./2019. mācību gadā
  106. Klases lepnums 2018./2019. mācību gadā
  107. Citādā vecāku sapulce – 4.b klases sniegumā
  108. 2. c klases Māmiņdienas koncerts 2019
  109. 2. a klases Māmiņdienas koncerts 2019
  110. 9. klašu Pēdējais skolas zvans 2019
  111. Nosvinēti pirmsskolas izlaidumi
  112. 6.a un 7.a klase “ZZ Čempionāta” Finālā
  113. Veru durvis uz saldumu ražošanas speciālista profesiju
  114. Veru durvis uz teātra aktiera profesiju
  115. “Mana vārdnīciņa” un “Biznesa pasakas” noslēgums
  116. “Mana vārdnīciņa” un “Biznesa pasakas”
  117. 4.e klase ekskursijā uz Jelgavu
  118. 2.a un 2.c klase Latvijas Dzelzceļa muzejā
  119. 2.c klases mācību ekskursija uz Jelgavu
  120. Pasākums “Ceļš uz karjeru”
  121. Vasaras brīvlaiks 2019
  122. Vizuālās mākslas pulciņš ciemojas pie tēlniekiem
  123. Jauno uzņēmēju dienas 2019 un skolēnu mācību uzņēmumu valsts fināls
  124. Aktuālā informācija no maija līdz jūnijam
  125. Baltā diena 2019
  126. Ekskursija uz atpūtas kompleksu “Zanzibāra”
  127. Ģimenes diena Jaunmārupes pamatskolas 3.c klasē
  128. Vasaras šaha turnīrs
  129. Pēcpusdiena ar viesi no Korejas Republikas vēstniecības Latvijā
  130. Ar vasaru saujā 2019
  131. Otrā pasaules kara upuru piemiņas pasākumi…
  132. 2.a klases izzinošā ekskursija uz “Meža ABC”
  133. Tikšanās ar bobslejistu
  134. 9.klašu skolas noslēgums
  135. Baltā diena 2019
  136. Jaunmārupes pamatskolas Baltā diena
  137. Pop iela 2019
  138. Bērnu nometne “Draugi”
  139. Ielūgums uz koncertu
  140. Piedalies un veido novada Izglītības attīstības vīziju
  141. Olimpiāde “Draudzības spēles”
  142. Teātra izrādi jauniešiem “Čomiņi”
  143. 1.vieta vieglatlētikas trīscīņā
  144. Skultes ostas apmeklējums
  145. 5.a klase un “lidostas aizkulises”
  146. Mēs lepojamies…
  147. Atklātais vēstures konkurss 7.klasēm
  148. Ciemos pie E.Smiļģa
  149. 6. un 7. klases dodas uz muzeju
  150. Kendamas sacensības skolā
  151. Lieldienas
  152. Peldēšanas sacensības
  153. Krāsainā nedēļa!
  154. Markuss lasa tā, ka prieks!
  155. Skatuves runas konkurss Jūrmalā
  156. Gājēju celiņa remontdarbi
  157. “Veru durvis uz profesijām aviācijas nozarē”
  158. April, april, paril, paril!
  159. “Veru durvis uz profesijām šūšanas uzņēmumā”
  160. “Veru durvis uz profesijām dzīvnieku kopšanā”
  161. Pierīgas novadu skolu Tehnoloģiju jomas alternatīvā olimpiāde
  162. Tikšanās ar grāmatas “Pasakas ģimenei” autori Inesi Valteri
  163. Projekts “Co2mmunity”
  164. Atklātais Latvijas vēstures konkurss 7.klasēm
  165. Marts – logopēdijas mēnesis Jaunmārupes pamatskolā
  166. Angļu valodas daiļlasītāju konkurss “Edelweiss”
  167. 5.e klases mācību ekskursija uz ‘’Swedbank Finanšu laboratoriju.”
  168. Rozentāls un Blaumanis
  169. Joku diena
  170. Uzvara florbolā
  171. Skolotāju vizuālās mākslas darbu izstāde
  172. Izrāde “Planēta Nr.85”
  173. Aizlido uz…
  174. Animāciju tapšanas aizkulises
  175. Pierīgas matemātikas olimpiādes 9.-12.klasēm rezultāti
  176. “Ozolēni” gūst panākumus skatē!
  177. Atklātais Latvijas vēstures konkurss 7.klasēm
  178. Matemātikas un dabaszinību mēnesis
  179. Svešvalodu sadziedāšanās 2019
  180. Jaunmārupes pamatskolai 1. vieta Bērnu ,jauniešu un vecāku žūrijā-2018
  181. Dažādā filmu pasaule
  182. Pierīgas skolu forums “Skolēni eksperimentē”
  183. Caur pieredzi un uzdrīkstēšanos – pie jaunām atziņām!
  184. Jaunmārupes pamatskolas skolēni dodas uz Pierīgas ģeogrāfijas olimpiādi Ādažu vidusskolā
  185. Tautas deju kolektīva “Ozolēni” koncerts
  186. SMU pavasara gadatirgus
  187. 8.klases tuvāk iepazīst Jūgendstilu
  188. Pavasara VECĀKU DIENA Jaunmārupes pamatskolā
  189. Šaha turnīri
  190. “Veru durvis uz pētnieka profesiju”
  191. Mācības senajā skolā Jelgavā 
  192. 7.-9.klašu karjeras izglītības pasākums “Izvēļu maratons”
  193. 6.klašu uzņēmējdarbības pasakas
  194. Skatuves runas konkurss Vangažu vidusskolā
  195. Skolēni turpina EKSPERIMENTĒT!
  196. AKTUALITĀTES UN NORISES martā 2018./2019.
  197. Spēle „Purva laipas atklājējs”
  198. Sveicam olimpiāžu laureātus
  199. Apvienotā svešvalodu olimpiāde
  200. 1.klašu skolēnu izstāde “Puppet Show”
  201. Apvienotā svešvalodu olimpiāde
  202. Svešvalodu sadziedāšanās 3.-4.klase
  203. 2018./2019. mācību gada Zinību diena Jaunmārupes pamatskolas pirmsskolā
  204. Skolēnu padomes viktorīna 2019
  205. Deju kolektīvs “Ozolēni” 2019
  206. Sveicam 2019. gada Atklātā konkursa svešvalodās godalgoto vietu ieguvējus
  207. Sveicam 1.-4. klašu latviešu valodas un matemātikas olimpiāžu dalībniekus
  208. Viesis no Korejas Republikas vēstniecības Latvijā
  209. Tautas deju kolektīvs “Ozolēni” ielūdz
  210. Muzejs “Ebreji Latvijā” viesojas Jaunmārupē
  211. “Veru durvis uz profesijām animācijā”
  212. “Veru durvis uz loģistikas darbinieka profesiju”
  213. Karjeras pasākums – Es iepazīstu profesijas
  214. Tehnoloģiju un zinātņu pēcpusdiena
  215. Animatora profesija
  216. Profesiju izpēte loģistikā 2019
  217. Tautas deju kolektīvs “Ozolēni” ielūdz
  218. Prāta banka 2.klasēm 2019
  219. “Soli pa solim” ar Mārtiņu Geidu
  220. Skolas volejbolisti izcīna uzvaru!
  221. Uzņemšana 1.klasēs 2019./2020.mācību gadam
  222. 1. klašu brīvlaiks
  223. 3-D improvizācijas teātris
  224. Ziemassvētku SMU tirdziņš skolā
  225. Te ir darbs
  226. Skolēnu autobuss 21.decembrī
  227. 5.b klases Mākslas muzeja apmeklējums
  228. Dažādais Latvijas dabas muzejs
  229. Iepazīt Latvijas dabas daudzveidību
  230. 5.b klases Mākslas muzeja apmeklējums
  231. Ziemassvētku SMU tirdziņš 2018
  232. Latviešu strēlnieks Ziemassvētku kaujās
  233. Leļļu teātra izrāde sākumskolai
  234. Ziemas brīvlaiks
  235. SMU skolā
  236. Šaha jaunumi un skolas šaha turnīrs 4. janvārī
  237. Svētku pasākumi sākumskolā
  238. Kultūras alternatīvā olimpiāde
  239. 5.a un 5.e uz Rīgu
  240. Skolēnu padome gatavojas svētkiem
  241. Panākumi pirmajā jauno kompetenču Kultūras olimpiādē
  242. Eņģeļu gaisma Mārupē
  243. Latviešu valodas un vēstures viktorīna
  244. Karjeras nedēļa skolā 2018
  245. Es veru durvis uz ārsta profesiju
  246. Skaļā lasīšana
  247. Vēstures un angļu valodas izstādes Mazcenu alejā 3
  248. Gaismas šovs “Dzirdu, redzu, jūtu”.
  249. 7.b klase Melngalvjos
  250. Pašam sava tvaika lokomotīve!
  251. Par lidmašīnām!
  252. Ne tikai kino
  253. 4.a un 9.b klase izzina 3D printeru centru un ar to saistītās profesijas
  254. Jaunmārupes skolnieki nosargā Pierīgas čempionu titulu tautas bumbā
  255. Dažādais Latvijas dabas muzejs
  256. Iepazīt Latvijas dabas daudzveidību
  257. Es veru durvis uz sportista karjeru
  258. Es veru durvis uz profesionāla fotogrāfa karjeru
  259. Uzņēmēju dienas 2018
  260. Gada pedagogs 2018
  261. AKTUALITĀTES UN NORISES NOVEMRĪ
  262. 5e.klases ekskursija uz Jelgavu
  263. Rudens šaha turnīrs 2018
  264. 7.b tver rudeni Tukuma novadā
  265. Kūku muzejs
  266. Skolotāju dienas apsveikums!
  267. Veru durvis uz uzņēmumu “Accenture Latvia”
  268. Skolēni apmeklē Uzņēmēju dienas 2018
  269. Sveicam pedagogus
  270. Sveicam mūsu pedagogus
  271. Rudens kross 2018
  272. Aktualitātes un norises Oktobrī
  273. Karjeras nedēļa skolā “Vadi savu karjeru pats”
  274. Izstāde Latvijas rudens 2018
  275. Karjeras nedēļa 2018 Jaunmārupes pamatskolā
  276. Miķeļdienas tirdziņš 2018
  277. VISC sadarbības projekts “Mācīties Būt”
  278. Sporta diena “Ceļojums pa Latviju” 2018
  279. Sporta diena 2018
  280. Minifutbola sacensības
  281. Olimpiskā diena 2018
  282. Olimpiskā diena 2018
  283. Iniciatīva “Latvijas skolas soma”
  284. Vecāku un pedagogu individuālās tikšanās stundas 2018./2019. mācību gada 1.semestrī
  285. Sadarbības projekts ar LU Konfūcija Institūtu
  286. VEF basketbola groza atklāšana
  287. Olimpiskā diena 2018
  288. Latvijas skolas soma atklāšana
  289. Rudens VECĀKU DIENA Jaunmārupes pamatskolā 2018
  290. Aktualitātes un norises Septembrī
  291. Karjeras izglītība Jaunmārupes pamatskolā
  292. Skola gada sākumā
  293. Zinību diena 2018
  294. Zinību diena 2018 pirmsskolā
  295. Septembra pasākumi
  296. 2018./2019. mācību gada Zinību diena Jaunmārupes pamatskolas pirmsskolā
  297. Zinību diena 2018
  298. Sporta diena 4.septembrī
  299. Jaunmārupes pamatskolas pašnovērtējuma ziņojums pirmsskolā
  300. Deju stundas skolēniem
  301. Konkurss “Mārupes novada talismans”
  302. Jaunmārupes pamatskolai savs VEF basketbola grozs
  303. Mūsējiem 1. vieta konkursā “Nāc dārzā ciemoties”
  304. Rudens izstāde un tirdziņš
  305. Rudens kross
  306. Gatavojamies šaha turnīram
  307. Ieteicamie mācību līdzekļi skolēna individuālai lietošanai 2018./2019.g
  308. Nākamā 2018./2019.mācību gada 1.klašu sapulces
  309. 2017./2018. mācību gada izcilnieki
  310. Pēdējais skolas zvans 2018
  311. Pēdējais zvans 2018
  312. Jauno uzņēmēju dienas 2018
  313. Pulkā eimu 2018
  314. Bērnu nometne “Pigoriņi”
  315. Pasākums “Mans pirmais koncerts”
  316. Mārupes novada izglītības iestāžu peldēšanas sacensības 2.-3. klasēm
  317. Pavasara ekskursiju grafiks 1.-3.klasēm
  318. Sveicam sākumskolas olimpiādes uzvarētājus
  319. Peldēšanas sacensības Babītē
  320. Modes skate “Latvijas zeme zied”
  321. Jauno uzņēmēju dienas 2018
  322. Visa Dieva radībiņa saulītē līgojās
  323. Skaļās lasīšanas konkursa uzvarētāji
  324. 1.c klases mācību ekskursija “Meža ABC”
  325. Finanšu pratības konkursi
  326. Jaunmārupes pamatskolas „Mārupīte” piedalās 34. Latvijas bērnu un jauniešu folkloras svētkos „Pulkā eimu, pulkā teku”
  327. 9. a klases Pēdējā skolas zvana balle
  328. 6. a un b klases skolēni paši rada spēles un uzdevumus angļu valodā
  329. Mans pirmais koncerts 2018
  330. Informācija
  331. Latvijas Skolu šaha olimpiāde, Rīgas fināls
  332. Dabas zinību nedēļa sākumskolā
  333. Finanšu pratības konkursi 2018
  334. Modes skate Latvijas zeme zied 2018
  335. Roberta VEF akcija
  336. Atklātais vēstures konkurss 7.klasēm
  337. Ceļojošā foto un multimediju izstāde par purviem
  338. Skaļās lasīšanas konkurss 1.–3. klašu skolēniem
  339. Krievu kultūras un valodas nedēļa
  340. 1.vieta mākslas konkursā
  341. Lattelecom Riga Marathon
  342. Marts – logopēdijas mēnesis pirmsskolā
  343. Marts – logopēdijas mēnesis sākumskolā
  344. Jauno uzņēmēju dienas 2018
  345. Fotoakcija Mārupes ģimenes
  346. Popiela 2018
  347. Folkloras kopas „Mārupīte” debija un panākumi skatē
  348. Pierīgas skolu teātru festivāls Ropažos
  349. 6.b klase nostiprina savas zināšanas vēsturē
  350. 3.d klases mācību ekskursija uz Latvijas Pastu
  351. Mārupes novada vispārizglītojošo skolu sacensības slidošanā “Slidotprieks 2018”
  352. Mazo dziedātāju konkursa Cālis-2018 atlases kārta
  353. „Es – jaunais uzņēmējs” 2018
  354. Lieldienu ieskaņas pasākums pirmsskolā
  355. Pēdējais skolas zvans 2018
  356. Šaha turnīra rezultāti un mācību sezonas noslēgums
  357. 2017./2018. mācību gada izcilnieki un klases lepnumi
  358. 3.vieta basketbolā
  359. UNESCO Pasaules lielākās mācību stunda
  360. Panākumi basketbolā “C” grupā zēniem
  361. Uzņēmēju dienas 2018
  362. Pastaiga Jaunmārupes Dabas parka teritorijā
  363. 4.b klase izzina, kā top grāmatas
  364. Skolēni apmeklē Uzņēmēju dienas 2018
  365. Ceļojums pagātnē
  366. Sudrabs tautas bumbā
  367. Mārtiņdiena, Mārtiņdiena, Kaut varētu Mārtiņdienu aiz ausīm noturēt…
  368. Skolas skatuves runas konkurss Zvirbulis -2018 “Mana sirds ir Latvija…”
  369. Dažādā Rīga
  370. Svētku ieskaņa LNB
  371. Izrāde “Viņš ir pliks”
  372. Mārupes novada skatuves runas konkurss Mārupes vidusskolā
  373. Jaunmārupes skolnieki nosargā Pierīgas čempionu titulu tautas bumbā
  374. 7.b klase Melngalvjos
  375. Vēstures un angļu valodas izstādes Mazcenu alejā 3
  376. Skaļā lasīšana
  377. Panākumi pirmajā jauno kompetenču Kultūras olimpiādē
  378. Latviešu valodas un vēstures viktorīna
  379. Eņģeļu gaisma Mārupē
  380. SMU skolā
  381. Latviešu strēlnieks Ziemassvētku kaujās
  382. Leļļu teātra izrāde sākumskolai
  383. Māksla un mūzika
  384. Šaha jaunumi un skolas šaha turnīrs 4. janvārī
  385. Jaunmārupes pamatskolas ziemas šaha turnīrs
  386. Ziemassvētku SMU tirdziņš skolā
  387. 1.klašu brīvlaiks
  388. 3-D improvizācijas teātris
  389. Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas mācību jomu alternatīvā olimpiāde “Prāta banka” 2.klasēm
  390. Muzejs “Ebreji Latvijā” viesojas Jaunmārupē
  391. Viesis no Korejas Republikas vēstniecības Latvijā
  392. Tautas deju kolektīvs “Ozolēni” ierībina Mārupes kultūras namu
  393. Sveicam Atklātā konkursa svešvalodās godalgoto vietu ieguvējus
  394. 1.klašu skolēnu izstāde “Puppet Show”
  395. 7.-9.klašu karjeras izglītības pasākums “Izvēļu maratons”
  396. Izrāde “Raganiņu klapatas”
  397. Marts logopēdijas mēnesis 2018
  398. “Dieva radībiņas ” 2018
  399. Profesiju diena 2018
  400. Latvijas skolu šaha olimpiāde 2018
  401. ” Es – jaunais uzņēmējs” 2018
  402. SMU Pavasara gadatirgus 2018
  403. Šaha turnīra rezultāti un citi jaunumi
  404. “Ozolēniem” 1.pakāpes Diploms
  405. Šaha turnīrs 2018. gada martā
  406. Cālis 2018
  407. SMU pavasara gadatirgus 2018
  408. Skolēns eksperimentē 2018
  409. Sniega diena 2018
  410. Projektu nedēļa 2.-3. klasēm 2018
  411. Projekts 2018 “3D vides objekti”
  412. Mājturība meitenēm 2018
  413. Mazais Einšteins 2018
  414. “Ozolēnu” koncerts skolā 2018
  415. “Ozolēnu” koncerts Mārupes kultūras namā 2018
  416. Skolas volejbolisti izcīna uzvaru!
  417. Vecāku un pedagogu individuālās tikšanās stundas 2.semestrī
  418. Informācija Mārupes vecākiem!
  419. Skaļās lasīšanas konkurss
  420. Dambretes turnīrs pirmsskolā
  421. Karjeras veidošana – mācību motivācija
  422. Izglītojoša nodarbība 1.-3.klašu skolēniem
  423. Mājturības olimpiādes darbu tops
  424. Volejbola turnīrs meitenēm
  425. Koncerts “Pultu balsis”
  426. Ekskursija par dabu
  427. Šaha turnīrs
  428. Iepazīstam Latvijas tautastērpus
  429. Panākumi vokālās mūzikas konkursā
  430. Pieredzes apmaiņas brauciens
  431. Savādais atgadījums ar suni naktī
  432. Meridian matemātikas olimpiāde
  433. Dalība “Prāta bankas” olimpiādē
  434. 1.klašu izstāde “Puppet Show”
  435. Projektu nedēļa 2.-3.klasēm
  436. Projektu nedēļa 4.-9.klasēm
  437. Ekskursija uz Melngalvju namu
  438. Radošo darbu konkurss “Kas manu tautu dara stipru”
  439. Bērnu žūrija 2018
  440. Sporta pasākums pirmsskolā “Sniega diena”
  441. Svešvalodu nedēļa
  442. Karjeras izglītības pasākums 7.-8.klasēm
  443. Zinātne un jautrība Jaunmārupes pamatskolā
  444. 8.klases dodas uz Jūgendstila muzeju
  445. Atklātais Latvijas vēstures konkurss 7.klasēm
  446. Dalība Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijas atklātajā angļu valodas konkursā
  447. Skolas angļu valodas daiļrunības konkurss “Edelveiss 2018”
  448. Mūzikas nedēļa 2018
  449. Latviešu valodas nedēļa un Baltā literatūras nedēļa
  450. Akcija ”Prieks katrai sirsniņai”
  451. Skolotāju volejbols
  452. Mūzikas nedēļa
  453. Ēnu diena 2018
  454. 1.d klases ekskursija uz Latvijas Nacionālo bibliotēku
  455. Skolas angļu valodas daiļrunas konkurss “Edelweiss”
  456. Mājturības olimpiāde meitenēm
  457. Tautas deju kolektīvs “Ozolēni” ieskandina simtgadi…
  458. Kaligrāfija kā skolas tradīcija
  459. 4 b klases sarūpētais Ziemassvētku pārsteigums vecākiem
  460. Šaha turnīra rezultāti
  461. Skolēnu teātra izrāde “Putekļu karaļvalsts” 2017
  462. SMU ziemas gadatirgus 2017
  463. Ziemassvētku noformējums skolā 2017
  464. Šaha turnīrs 01.2018
  465. Mūsu skolēnu mācību uzņēmumu izcilais starts
  466. Jaunmārupes pamatskolā Pierīgas apvienības alternatīvā vizuālās mākslas olimpiāde “Mākslinieks”
  467. Ziemassvētku labdarības akcija 2017
  468. Vizuālās mākaslas olimpiāde “Mākslinieks 2017”
  469. kokurss “Ventspils IT challenge 2017”
  470. Vecāku un pedagogu individuālās tikšanās stundas 1. semestrī
  471. Seminārs Pierīgas sporta skolotājiem “Sporta pasākumu organizēšana pirmsskolā”
  472. 7.klases izzina Lutera pagriezienu
  473. 6. – 9.klašu vēstures viktorīna “Ceļā uz Latvijas simtgadi. Mūsu Rīga.”
  474. Jaunmārupes pamatskola var!
  475. Valsts svētku koncerts 2017
  476. SMU rudens gadatirgus 2017
  477. Mutes higiēnas pakalpojumi
  478. Lāčplēša diena
  479. Skatuves runas konkursa “Zvirbulis – 2017” 2.kārta
  480. Novembris
  481. Mārtiņdiena 3. a un 3. b klasēm
  482. 6.klases iepazīst grāmatas attīstību no pirmsākumiem līdz mūsdienām
  483. SMU rudens gadatirgus
  484. Valsts svētki pirmsskolā
  485. Mārtiņdienas izrāde pirmsskolā “Suns un kaķis”
  486. Karjeras nedēļas konkurss 2017
  487. ESF projekti
  488. Sadarbības projekti
  489. Sveiciens skolotāju dienā 2017
  490. Dzejas dienas 2017
  491. Pielaiko profesiju 2017
  492. 4. e klases rudens ekskursija 2017
  493. Rudens saulgrieži pavadīti!
  494. Rudens Jaunmārupes pamatskolā
  495. Ražas svētki bērnudārzā
  496. Skolotāju dienas rīts Jaunmārupes pamatskolā
  497. UNESCO Pasaules lielākā mācību stunda kopā ar 5.a klasi
  498. 14.septembris- pirmsskolas sporta diena “Kurmīša labirinti”
  499. Olimpiskā diena 2017 pirmsskolai
  500. Klāt ir ekskursiju laiks!
  501. Mūsu pirmais rudens. Izstāde “Zemes spēks”.
  502. Dzejas dienu noskaņās
  503. Ekskursija uz ostu
  504. Citāda mācību ekskursija
  505. 3.vieta basketbolā
  506. Skolotāju dienas atklājumi
  507. Šaha turnīrs
  508. Pirms rudens brīvlaika
  509. 2017. gada rudens – lasīšanas gadalaiks
  510. Dienvidkorejas viesis
  511. 7. klašu rudens mācību ekskursija
  512. Karjeras nedēļas pieredze
  513. Garšīgās mācību stundas
  514. Vācu valodas dienas Latvijā
  515. Vēstures viktorīna “Ceļā uz simtgadi. Mūsu Rīga.”
  516. Jaunmārupes pamatskolas svešvalodu metodiskā komisija dalās pieredzē ar Aizputes novada skolām
  517. Rīga Citām Acīm
  518. Jaunmārupes skolotājiem 1.vieta volejbolā
  519. Skolas šaha turnīra rezultāti
  520. Helovīnu pasākums 2.a klasē
  521. Izglītojošā piektdiena 8.a klases skolēniem
  522. 25.oktobrī Rudens VECĀKU DIENA 2017
  523. Miķeļdienas izstāde 2017
  524. Miķeļdienas tirdziņš 2017
  525. Olimpiskā diena 2017
  526. Siguldas aizrautie – 6.b klases rudens ekskursija
  527. Kopā darbošanās prieks
  528. 3.vieta Rudens krosā
  529. 4.e klases rudens ekskursija uz Cēsīm (UNESCO Pasaules lielākās stundas ietvaros)
  530. Ciemos pie “Mārzemītes”
  531. Skolēnu vēlējumi 2017./2018.gadā
  532. UNESCO stunda skolā
  533. Karjeras nedēļas konkurss 2017
  534. Apsveikumi Tēvu dienai 2017
  535. Rudens foto orientēšanās 2017
  536. 1. septembris 2017
  537. Skola un skolotāji jau gaida savus skolēnus
  538. Toņi un pustoņi 2017
  539. Profesiju diena 2017
  540. Pēdējais zvans 2017
  541. 1b. klases māmiņdiena 2017. gads
  542. Vasaras nometne
  543. Sporta diena „Kas dēj olas Lieldienās?”
  544. Lepnums par mūsu Jaunmārupes pamatskolas tautu deju kolektīva „Ozolēni” sniegumu ikgadējā deju skatē
  545. 3c. klases noslēguma koncerts
  546. Mārupes toņi un pustoņi Bauskā
  547. 1.klašu skolnieku saraksti
  548. Sveicam jaunajā mācību gadā!
  549. Skola un skolotāji jau gaida savus skolēnus
  550. UNESCO Pasaules lielākā mācību stunda
  551. Zinību diena pirmsskolā
  552. Radošās stundas krievu valodā
  553. 4.e klases projekts “Ārstniecības augi”
  554. Svešvalodu sadziedāšanās 2019
  555. Skolēnu padomes februāris
  556. Skolas pavasara Šaha turnīrs
  557. Matemātikas un dabaszinību mēnesis
  558. Atklātais Latvijas vēstures konkurss 7.klasēm
  559. “Ozolēni” gūst panākumus skatē!
  560. Panākumi Pierīgas novadu matemātikas olimpiādē
  561. Pierīgas matemātikas olimpiādes 9.-12.klasēm rezultāti
  562. Modes skate 1.-3. klasēm
  563. 2016./2017. mācību gada noslēgums
  564. Prāta banka
  565. “Mākslas dienas 2017” ar ūdeņiem un kuģiem
  566. Liels Paldies Mākslas dienu rīkotājiem!
  567. Atskaites koncerta filma
  568. Mākslas dienas 2017
  569. Mārupes novadā pasākums “Speciālista kurpēs”
  570. Pirmskolas sporta diena Lieldienās
  571. “Starptautiskās izglītības dienas 2017”
  572. Profesijas
  573. Karjeras izvēles testi
  574. Veru durvis uz Kūku muzeju
  575. SMU Pavasara gadatirgus
  576. Atvērto durvju dienas
  577. Jaunmārupes sākumskolas vēstures stunda novada iepazīšanai
  578. 3a.klases piedzīvojumi projektu nedēļā
  579. Tautas bumba skolā
  580. ‘Skatuves runas konkurss “Zvirbulis – 2017” pirmsskolā
  581. Bērnu sporta svētki „Pavadām ziemu, sagaidām pavasari”
  582. Bagātā angļu valoda mūsu skolā
  583. Skolas šaha turnīrs
  584. Esi vesels!
  585. Lāses kauss volejbolā
  586. Starptautiskās izglītības dienas 2017
  587. Jaunmārupes pamatskolas komanda izcīna 3. vietu Latvijas spartakiādē Tautas bumbā
  588. Un tā tapa tērpu kolekcija „No purva uz tālēm”
  589. Šaha turnīrs
  590. Sveicam mūsu dejotājus
  591. Mūsu skolas prioritāte ir svešvalodu mācīšana
  592. A kursi sākumskolas angļu valodas skolotājiem
  593. Pierīgas novadu skolu alternatīvā angļu valodas olimpiāde 4.klasēm
  594. Pierīgas reģiona literāro uzvedumu konkurss Jūrmalā
  595. Vācu valodas pēcpusdiena
  596. Džudo paraugdemonstrējumi
  597. Mazo dziedātāju konkursa Cālis-2017 atlases kārta
  598. Marts – logopēdijas mēnesis
  599. 31.marts- joku dienas pasākums „Jokojam jau šodien!”
  600. Marts – logopēdijas mēnesis 2
  601. Jaunmārupes pamatskolā “Erudīts-2017”
  602. Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi
  603. Vizuālās mākslas olimpiāde Jaunmārupes pamatskolā
  604. Krievu valodas olimpiāde
  605. Krievu valodas olimpiāde
  606. SkillsLatvia 2017 no 20. līdz 22. aprīlim
  607. Lieldienas sākumskolā
  608. Mārupes novada 1.-3.klašu matemātikas olimpiāde
  609. No purva uz tālēm
  610. Saliedēšanās pasākums
  611. Atklātās rotaļnodarbības PII
  612. Izstāde “Skola 2017”
  613. Pierīgas skatuves runas un mazo formu literāro uzvedumu konkurss
  614. Projektu nedēļa
  615. Paldies Mārupes novada preventīvā darba inspektorei
  616. Komandu turnīrs šahā un 3. sporta klases izpildīšana
  617. Ārvalstu mākslas muzeja “Rīgas Birža” apmeklējums
  618. Atkritumu šķirošanas laukumā
  619. Eduarda Smiļģa muzeja apmeklējums
  620. Ēnu diena 2017.gadā norisināsies 15.februārī
  621. Karjeras nedēļa “Vadi savu karjeru pats”
  622. Uzņemšana 1.klasēs 2017./2018.mācību gadam (219)
  623. Skolotāju sacensības volejbolā Tartu
  624. Krievu tradīciju dienas mūsu skolā
  625. Kaligrāfijas konkurss
  626. Ēnu diena 2017.gadā 15.februārī
  627. Šaha jaunumi
  628. Matemātikas pēcpusdiena
  629. Matemātikas nedēļa sākumskolā
  630. “Skola 2017” tuvojās
  631. Atvērto durvju dienas
  632. Pierīgas sacensības volejbolā
  633. Uzlabojam prasmes volejbolā
  634. Daiļrunas konkurss “Edelweiss”
  635. Izglītības iespējas Latvijā pēc 9.klases
  636. Zobārsta profilakse
  637. 18.-22.marts
  638. 20.marts
  639. 21.marts
  640. 22.marts
  641. 25.marts – 5.aprīlis
  642. 27.marts
  643. 1.aprīlis
  644. 2.aprīlis
  645. Valsts svētku izrāde 2016
  646. Valsts svētki 2016
  647. Rūķu parāde 2016
  648. Svētrīts Piņķu baznīcā 2016
  649. Vēstures viktorīna “Ceļā uz Latvijas simtgadi”
  650. Tautas bumba zēniem
  651. Skolas skatuves runas konkurss “Zvirbulis 2016 – Gadalaiki”
  652. Ekskursija uz Ādažu militāro bāzi
  653. Ozolēnu dejotāji ierībina Spici!
  654. “Gudrs, vēl gudrāks”
  655. 11.novembris – Lāčplēša diena
  656. Dažādā mūzika 1 klasēs
  657. Skolēnu padomes sveiciens Valsts svētkos
  658. Spēks Latvijai!
  659. Mārtiņdiena pirmsskolā
  660. Latvijas svētki pirmsskolā
  661. Pierīgas Tautas bumbas sacensībās 3.vieta!
  662. Atbalsta personāla organizētie kursi
  663. Skatuves runas konkurss Mārupes novadā
  664. Rūķi un rūķīši rūķīgi rūķojās!
  665. Labie darbi!
  666. Svētrīts Piņķu baznīcā
  667. Dzejas dienas 2016
  668. Mārtiņdienas stafetes 2016
  669. Brīvdabas pedogoģija 2016
  670. Putu diena 2016
  671. Miķeļdienas pasākumi 2016
  672. Skolotāju diena 2016
  673. Olimpiskās stafetes
  674. Dzejas dienas
  675. Miķeļdienas tirdziņš
  676. Karjeras nedēļas konkurss 2016
  677. Dabaszinību projekts “Planētas”
  678. PII Olimpiskā diena
  679. Rudens kross Riekstukalnā
  680. Pierīgas skolu sacensības futbolā
  681. Skolotāju dienas aktivitātes
  682. Gada pedagogs 2016
  683. Oktobris – karjeras mēnesis
  684. Profesiju izskats 2016
  685. Skolēnu lasīšanas prasmes
  686. Pagājis pirmais šaha nodarbību mēnesis
  687. Tuvojas matemātikas olimpiāde
  688. Skolēni salasa 250 kg zīļu
  689. Ciemos pie Mārupes uzņēmējiem!
  690. Pierīgas novadu sporta spēles basketbolā
  691. Dzeja kā dzīves stils
  692. Noslēdzies karjeras nedēļas konkurss
  693. Apskatāma karjeras mēnesim veltītā izstāde
  694. Latviešu valodas nedēļa 1.-3.klašu skolēniem
  695. Paldies, ka Tu valkā skolas formu!
  696. Iespaidi, viesojoties Jaunmārupes pamatskolā
  697. Pirmsskolas skolotāji pulcējas Brīvdabas pedagoģijas kursos Jaunmārupē
  698. Iepazīstam farmeceita profesiju
  699. Pirmsskolas “Bitīšu” grupas “Putu diena”
  700. Bioloģijas olimpiādes 1.kārta
  701. Pierīgas bioloģijas skolotāju seminārs
  702. Helovīna simbols – ķirbis!
  703. Helovīnu pēcpusdiena 1 klasēm
  704. Izglītošanās kopā ar Pašvaldības policiju
  705. Mārtiņdienas jautrās stafetes
  706. Izglītības iespējas Latvijā pēc 9.klases
  707. Ēnu diena 2017.gadā norisināsies 15.februārī
  708. Izstāde “Skola 2017”
  709. Profesijas
  710. Starptautiskās izglītības dienas 2017
  711. Olimpiskā diena 2016
  712. Seminārs pedagogiem
  713. Ciemos pie Mārupes uzņēmējiem
  714. Karjeras konkursa noslēgums 2016
  715. Miķeļdiena 2016
  716. Angļu valoda 2016
  717. Profesiju diena 2016
  718. Profesiju izskats 2016
  719. Karlsons ar saviem draugiem jandelē Mārupē
  720. Tēva diena 2016
  721. Tēva diena “Bitītēs”
  722. Sporta diena
  723. Profesora lielais pētījums
  724. Karjeras izglītība
  725. Zīmulis satiek spoguli
  726. Sveiciens mācības uzsākot 2016
  727. Zinību diena 2016
  728. Karjeras nedēļas konkurss 2016
  729. Zinību diena 2016
  730. Baseins
  731. Nākamā 2016./2017.mācību gada 1.klašu sapulces
  732. Teātris Liepājā
  733. Tautas dejas atskaites koncerts
  734. Mārupes novada atklātās sacensības peldēšanā
  735. Skolas Pēdējais zvans 2016
  736. “Karlsons ar saviem draugiem jandalē Jaunmārupē”
  737. “Zīmulis” satiek “Spoguli”
  738. Pavasara ekskursijas
  739. Prieks par panākumiem
  740. Mēs lepojamies
  741. Atskats uz Mākslas dienām 2016
  742. Skolas žurnāls “Zīmulis”
  743. Skolas padomes dāvana – trīs ābeles
  744. Mākslas dienas 2016
  745. Atklātās peldēšanas stundas
  746. Rakstniekam Jurim Zvirgzdiņam 75
  747. Skolas Glītrakstīšanas konkurss 1.-3.klašu skolēniem
  748. Top jauna tradīcija angļu valodā
  749. Sudrabs volejbolā LJČ
  750. Mūsu jaunie fiziķi
  751. Modes skate 2016
  752. Kukaiņu nedēļa 2016
  753. Jaunmārupes pamatskola lepojas!
  754. Pirmais aprīlis PII
  755. Pirmais aprīlis PII
  756. Skatuves runas konkursa 2. kārta Jūrmalā
  757. Krāsainā nedēļa 2016
  758. Ieskandinām pavasari
  759. Erudīts 2016
  760. Pasaku kastes atvēršanas svētki Jaunmārupes pamatskolā
  761. Mūsu panākumi tautasbumbā
  762. Mūsu panākumi tautasbumbā
  763. No 21.marta skolēni uzsāk mācības jaunajā skolā
  764. Skolotāju pieredzes apmaiņas brauciens
  765. Pavasara VECĀKU DIENA Jaunmārupes pamatskolā
  766. Angļu valodas nedēļa
  767. Spelling Bee
  768. Jaunmārupes pamatskolas jaunā ēka pieņemta ekspluatācijā
  769. Sasniegumi matemātikas olimpiādē 2016
  770. Valentīndienas pasākumi 2016
  771. Tēma angļu valodā – lelles un roboti
  772. Pierīgas skatuves runas konkurss 2016
  773. Rīgas 84.vidusskolas rīkotās olimpiādēs
  774. Aktivitātes projektu nedēļa
  775. Projektu nedēļa 8.-12.februāris
  776. Jaunsargu “Ziemas nometne” 2016
  777. Ziemas atskaņas koncerts
  778. Matemātikas viktorīna skolā 1.-3.klasēm
  779. Daiļrunas konkurss “Edelweiss”
  780. Krievu ziemas tradīcijas mūsu skolā
  781. Skolotāju sacensības volejbolā Pērnavā
  782. SASNIEGUMI – dalība skolas, ārpusskolas aktivitātēs 2015./2016.m.g.1.semestris
  783. Skola aicina darbā
  784. Skolas 10 gadu jubileja
  785. Sacensības “Eiro skrējiens”
  786. Krievu valodas kaligrāfijas konkurss 2016
  787. Angļu valodas alternatīvā olimpiāde 8.klasēm
  788. Latviešu valodas nedēļa 2015
  789. Skatuves runas konkurss Mārupes vidusskolā
  790. 6.b klase Dinamo spēlē
  791. Glītrakstīšanas konkurss 2015
  792. Džimbas skola 2015
  793. UNESCO radošo darbu konkurss – “Miers sākas ar mani”
  794. Augstākais novērtējums pētniecības darbu konkursā
  795. Mūsu skolotāji labākie volejbola sacensībās
  796. 11.novembra pasākums “Iededzies Latvijā!”
  797. Skatuves runas konkurss “Zvirbulis – 2015”
  798. Skolēnu padome iesaka piedalīties akcijā
  799. Panākumi Pētniecības konkursā Minskā!
  800. Rudens VECĀKU DIENA Jaunmārupes pamatskolā
  801. Pulciņa “Pasaules kultūras” aktivitātes oktobrī
  802. Karjeras nedēļa 2.a klasē
  803. Pierīgas skolu basketbola turnīrs
  804. Militārā pulciņa dalībnieki Tīreļpurvā
  805. Karjeras nedēļa 2.b klasē “Atver profesiju durvis” 2015
  806. Sporta diena 2015
  807. 1. c klases ekskursija
  808. Viesi no Norvēģijas Jaunmārupes pamatskolā
  809. Pārsteigums angļu valodas stundā!
  810. Skolotāja diena Jaunmārupes pamatskolā
  811. Miķeļdienas izstāde 2015
  812. Zinātnieku nakts 2015
  813. Septembris – Dzejas mēnesis
  814. Miķeļdienas izstāde 2015
  815. Miķeļdienas tirdziņš 2015
  816. Olimpiskā diena 2015
  817. Ārpus stundu nodarbības “Pasaules Kultūras”
  818. Izmaiņas 3.autobusa maršrutā
  819. Pierīgas novadu skolēnu sporta spēles minifutbolā
  820. Jaunmārupē no 14.septembra izmaiņas satiksmes organizācijā
  821. Mazcenu aleja 37
  822. 1. septembris pirmskolā 2015
  823. 1. septembris 2015. gads
  824. Nākamo 2015./2016.mācību gada 1.klašu sapulce
  825. Skolotāju pieredzes apmaiņas brauciens
  826. Vasara- pārgājienu laiks
  827. XI skolēnu dziesmu un deju svētki 2015
  828. Esi drošs uz ceļa!
  829. Skolas formu pasūtīšana nākamo 1.klašu skolēniem
  830. Vasaras nometnes
  831. Mūsu labākie
  832. LVLSA rīkotā konkursa rezultāti
  833. Ģimeņu dienas sporta pasākums „Vasaru gaidot”
  834. Skolas atskaites koncerts
  835. Ar vasaru saujā
  836. Atskaites koncerts
  837. Dzeja, kas vieno paaudzes
  838. Mākslas dienu modes skate
  839. Mākslas plenērs skolas pagalmā
  840. Mēs varam labāk
  841. 1.klases peldēšanas sacensības
  842. SEPTĪTĀ dalībvalstu tikšnās Apvienotajā Karalistē, Armagh.
  843. Mākslas dienu modes skate
  844. Literatūras diena
  845. Tērpu kolekciju skate
  846. Mārupes novada sporta sacensības 1.-2.klasēm
  847. Olimpiādes un konkursi
  848. Zaļā punkta nodarbība
  849. Jurģi
  850. Mārupes novada 1.klašu peldēšanas sacensības
  851. Skolas Tautas bumbas turnīrs 1.-4.klašu skolēniem
  852. Izrāde “Brēmenes muzikanti”
  853. Pierīgas novadu skolu alternatīvā krievu valodas olimpiāde
  854. Marts – logopēdijas mēnesis
  855. Gudrs, vēl gudrāks
  856. 4. klašu mācību ekskursiju „maratons”
  857. Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācijas rīkotais jaunrades konkurss, kas veltīts Raiņa un Aspazijas 150. dzimšanas dienai
  858. Mājturības olimpiāde
  859. Spraigais darba ritms Jaunmārupes pamatskolā
  860. Lieldienas pirmsskolā
  861. Starptautiskais projekts „Pieliec pirkstu!”
  862. Plaša Apvāršņa konkurss
  863. Plašā Apvāršņa konkursa 1.kārta
  864. 3.klašu Lieldienu pēcpusdiena
  865. Skolas padomes sanāksme
  866. Izmaiņas darba laikos
  867. Krāsainā nedēļa
  868. Deportācijas upuru piemiņas pasākums
  869. Direktoru seminars
  870. Pierīgas novadu skolēnu tautas deju skate
  871. 2.klašu peldetaji
  872. Muzeju dienas
  873. Tērpu kolekciju skate
  874. Skolēns eksperimentē – fināls
  875. „Cālis – 2015”
  876. Literatūras diena
  877. Lieldienas pirskolā 2015
  878. Pieredzes apmaiņas seminārs
  879. Svešvalodu nedēļa
  880. Tautas bumbas uzvara 68.sprtakiādē
  881. 8. marts
  882. Atklātās stundas
  883. Pankūku nedēļa Jaunmārupes pamatskolā
  884. Erudīts – 2015
  885. Cālis 2015
  886. Sveiciens 8.martā
  887. Svešvalodu nedēļa 2015
  888. Vieglatlētikas trīscīņa
  889. Sporta diena Skultē
  890. Vinnija pūka dzimšanas diena
  891. Brēmenes muzikanti
  892. Tautasbumba 2015
  893. Tērpu kolekcijas skate-konkurss
  894. Skolēns eksperimentē – 2015.g.
  895. Mājturības olimpiāde 2015
  896. SESTĀ dalībvalstu tikšnās Turcijā, Kilis
  897. Pirmskolas rotaļu diena
  898. Plaša apvāršna konkurss
  899. Projektu nedēļa 2015
  900. Reinis un Aspazija
  901. Muzeju dienas
  902. Peldēšanas sacensības 2.klasēm
  903. Deportācijas upuru piemiņas pasākums
  904. Dienas centrs “Švarcenieki”
  905. Skolēns eksperimentē 2014./2015.m.g.
  906. Atklātās stundas
  907. Meridian olimpiāde
  908. Krievu valodas kaligrāfijas konkursa 2.kārta
  909. Skolēni eksperimentē
  910. Ziemassvētku pasākumi 2014
  911. Uzņemšana 1.klasēs 2015./2016.mācību gadam
  912. Krievu kaligrāfijas konkurss skolā
  913. Tautasbumba meitenēm
  914. Tautasbumba zēniem
  915. Skatuves runas konkurss
  916. Floristikas un rokdarbu pulciņa darbu izstāde
  917. PIEKTĀ dalībvalstu tikšnās Grieķijā, Xanthi
  918. Vāru, vāru putriņu
  919. Es esmu pētnieks!
  920. Mārtiņdienu ieskandinot
  921. Zoo Zīļuks 2014
  922. Skatuves runas konkurss „Zvirbulis – 2014”
  923. Novada sacensības florbolā
  924. Atmostas Latvija
  925. PIRMĀ dalībvalstu tikšnās Latvijā, Jaunmārupē
  926. Baltijas ceļa 25. gadadienai veltītie pasākumi
  927. Baltijas ceļam 2014
  928. Bateriju vākšanas konkurss
  929. Mana kā prezidenta uzruna
  930. Meridian matemātikas olimpiāde
  931. Koncerts veltīts 18.novembrim
  932. Miķeļdiena 2014
  933. Miķelītis bagāts vīrs
  934. Pierīgas novadu skolēnu sporta spēles „Olimpiskās stafetes”
  935. Pierīgas novadu futbola sacensības
  936. Atklātās nodarbības peldēšanā
  937. Esi uzmanīgs, esi drošs….
  938. Mūsu skolā
  939. Pierīgas novadu futbola sacensības
  940. Pierīgas novadu skolēnu sporta spēles „Olimpiskās stafetes”
  941. Rudens izstāde
  942. Rudens kross
  943. Džimbas skola
  944. Aizvadīts 2014./2015. mācību gada 1.Septembris
  945. 2014./2015. mācību gada Zinību diena
  946. Informācija par formu saņemšanu
  947. Baltijas ceļam 2014
  948. 1.klašu skolēnu vecāku sapulce
  949. CETURTĀ dalībvalstu tikšnās Polijā, Rydultowy
  950. Sveicam dejotājus!
  951. Skolas padomes sanāksme
  952. Atklātās peldēšanas nodarbības noslēgušās
  953. Mazo voklālistu konkurss “Cālis 2014”
  954. Mārupes novada sākumskolu olimpiāde 2014
  955. Itālijas dienas skolā
  956. Atklātās peldēšanas nodarbības
  957. Krāsainā nedēļa 14.-17.aprīlis
  958. 1.vieta sporta deju konkursā
  959. Pirmsskolas pedagogi dalās pieredzē
  960. Pirmsskolas pedagogi dalās pieredzē
  961. Svešvalodu nedēļas izvērtējums
  962. Skolēnu pavasara brīvlaiks
  963. Skolēnu pavasara brīvlaiks
  964. Pavasara vecāku diena
  965. Mūsu meitenes labākās valsts skolēnu 67. spartakiādē tautas bumbā
  966. Mūsējie gūst panākumus Pierīgas novadu matemātikas olimpiādē
  967. 1.vieta Pierīgas skatuves runas un literāro uzvedumu konkursā
  968. Godalgota vieta Pierīgas novadu mājturības konkursā
  969. Projektu nedēļa Jaunmārupes sākumskolā
  970. Projektu nedēļa skolā 2014. gads
  971. OTRĀ dalībvalstu tikšnās Itālijā, Capurso
  972. Skolas meiteņu mājturības radošais konkurss „Ziedi”
  973. Mūsējo dalība krievu izglītības un kultūras svētkos
  974. 23.janvārī uz tikšanos aicina Mārupes novada Dome
  975. Ar 15.janvāri sākas skolēnu uzņemšana 1.klasēs
  976. Uzņemšana 1.klasēs
  977. No 6.janvāra izmaiņas stundu laikos
  978. Tautas bumbas turnīrs zēniem 03.12.2013.
  979. Mārupes novada skatuves runas konkurss
  980. Mārupes novada izglītības iestāžu atklātās sacensības peldēšanā 2. – 3. klasēm
  981. Rūdolfs Vaiders, 3. a klases skolnieks, viens no uzvarētājiem stāstu konkursā “Kas ir dzimtenes mīlestība?”
  982. Latvijas svētku nedēļa
  983. Skolas žurnāls “Zīmulis”
  984. Kamermūzikas koncerts “Jaunie klausītāji”
  985. Skatuves runas konkurss “Zvirbulis 2013”
  986. Izmaiņas darba laikos
  987. Skolēnu rudens brīvlaiks
  988. Comenius projekta “The Wonders of Solstice” pirmā partnervalstu tikšanās Latvijā
  989. Comenius projekts „THE WONDERS OF SOLCTICE”
  990. Olimpiskās dienas 2013 konkurss
  991. 2013./2014. mācību gada Zinību diena
  992. Jauns Comenius projekts skolā
  993. Zinību diena 2013./2014.m.g.
  994. Skola saņem godalgu
  995. Jaunmārupes sākumskolai piešķirts augstākais akreditācijas vērtējums
  996. Skolas formu piemērīšana un pasūtīšana
  997. 31.maijs – 6.klases izlaidums
  998. Mācību gada noslēguma Pedagoģiskās padomes sēde
  999. Comenius projekts „Ceļā uz iekļaujošo izglītību”
  1000. Bērnu un jauniešu svētki “Ar vasaru saujā”
  1001. Mana skola – 6.a klases filma
  1002. Skolēnu pavasara ekskursijas
  1003. Mākslas dienas no 29. līdz 3.maijam
  1004. Informācija par izmaiņām darba laikos
  1005. Izmaiņas skolas mikroautobusa grafikā
  1006. Lielā talka Jaunmārupes sākumskolā
  1007. Pedagogu konkurētspēja
  1008. Skolas ēdnīca pagarina darba laiku
  1009. Projektu nedēļas norise skolā
  1010. Seminārs skolu atbalsta personālam
  1011. Atklātās nodarbības sportā pirmsskolā
  1012. Bezmaksas glāze veselīgā lauku piena
  1013. SEPTĪTĀ – noslēguma dalībvalstu tikšanās Latvijā, Mārupe.
  1014. SESTĀ dalībvalstu tikšnās Spānijā, Karmona.
  1015. Ruta Ļešņicija izdevusi grāmatu
  1016. PIEKTĀ dalībvalstu tikšnās Turcijā, Ispirā.
  1017. CETURTĀ dalībvalstu tikšnās Rumānijā, Klužā-Napokā.
  1018. TREŠĀ dalībvalstu tikšnās Polijā, Skavinā
  1019. OTRĀ dalībvalstu tikšnās Ungārijā, Budapeštā.
  1020. PIRMĀ dalībvalstu tikšnās Lietuvā, Birštonā.
  1021. Comenius projekts “ENGLISH, ENVIRONMENT, EUROPE”

Pierīgas novadu apvienības Valsts 2.posma mācību priekšmetu olimpiādes 2018./2019. mācību gadā

OlimpiādeSkolēna vārds, uzvārdsKlaseVietaSkolotāja vārds, uzvārds
Valsts Bioloģijas 41. olimpiādes 2. posms 9.-12.klasēmLauris Maļinovskis9.a1.vietaRūta Rozenfelde
Marta Kristiāna Savicka9.aAtzinībaRūta Rozenfelde
Valsts Vēstures 25.olimpiādes 2.posms 9.klasēmAmanda Bukovska9.aDalībaSabīne Ozoliņa
Jānis Zaķis9.bAtzinībaSabīne Ozoliņa
Valsts Latviešu valodas un literatūras 45.olimpiādes 2.posms 8. un 9.klasēmLetīcija Jegi8.a3.vietaLelde Būmane
Kristīne Jermakova9.aDalībaInguna Rakule
Valsts Matemātika 65.olimpiādes 2.posms 9.-12.klasēmRolands Māris Dižgalvis9.aDalībaAija Gavare
Karlīna Niedre9.aDalībaAija Gavare
Jānis Zaķis9.b2.vietaAija Gavare
Valsts Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādes 2. posms 9.-12.klasēmLauris Maļinovskis9.a3.vietaRūta Rozenfelde
Jānis Zaķis9.b3.vietaRūta Rozenfelde
Valsts Ķīmijas 60.olimpiādes 2.posms 9.-12.klasēmKristīne Jermakova9.aDalībaInga Melngaile
Jānis Zaķis9.b2.vietaInga Melngaile
Matemātika sadarbībā ar VISC 5.-8.klasēmMonta Geiba Grebska5.a1.vietaDiāna Zemīte
Roberts Nikolajevs5.a2.vietaDiāna Zemīte
Elīna Kalēja5.bDalībaUna Moiseja
Roberts Ašmanis5.bDalībaUna Moiseja
Aleksands Filips Hansens5.c3.vietaZanda Romanovska
Kristians Viljams Hansens5.cAtzinībaZanda Romanovska
Laura Zabirko5.dAtzinībaAija Gavare
Evelīna Allere5.dAtzinībaAija Gavare
Valters Markuss Auza5.e3.vietaUna Moiseja
Andrea Kupce5.eDalībaUna Moiseja
Dāvis Kārkliņš6.a3.vietaUna Moiseja
Līva Kadiģe6.aDalībaUna Moiseja
Linda Antiņa6.b3.vietaDiāna Zemīte
Anda Puriņa6.bAtzinībaDiāna Zemīte
Laura Viktorija Lagzdiņa6.c1.vietaZanda Romanovska
Emma Galiņa6.cAtzinībaZanda Romanovska
Ralfs Vinters7.aDalībaInga Melngaile
Daniils Serjakovs7.aDalībaInga Melngaile
Anrijs Freimanis7.bDalībaInga Melngaile
Agate Grunte7.bDalībaInga Melngaile
Rūdis Bērziņš8.aAtzinībaAija Gavare
Krists Kristians Circens8.aDalībaAija Gavare
Reinis Miemis8.bAtzinībaZanda Romanovska
Marta Reihmane8.bDalībaZanda Romanovska
Vācu valoda sadarbībā ar VISC 8.klasēmMarija Marta Ķeruže8.a2.vietaDace Ģērmane

Pierīgas novadu apvienības Alternatīvās olimpiādes un konkursi 2018./2019.mācību gadā

 

OlimpiādeSkolēna vārds, uzvārdsKlaseVietaSkolotāja vārds, uzvārds
Alternatīvā komandu olimpiāde "Erudīts" 3.klasēmRenāte Ozola3.aDalībaLīva Prekele, Sanita Ķepiņa, Aiva Zviedre, Evita Novorucka-Vērzemniece, Anita Līdaka
Edgars Miglāns3.bDalība
Renāte Mieme3.cDalība
Markuss Celms3.dDalība
Kombinētā komandu olimpiāde (kultūras joma) 4.-5.klasēmLizete Hanna Hincenberga4.c1.vietaZinaida Spāde, Evija Piļka, Inguna Rakule, Jolanta Grosberga-Gernere, Ilze Graudiņa
Liene Grāvīte4.e1.vieta
Laura Liepiņa5.a1.vieta
Marta Avota5.e1.vieta
Alternatīvā komandu olimpiāde "Prāta banka" 2.klasēmKristaps Skudra2.a3.vietaInga Petruševska, Daiga Ķestere, Laila Abuhova, Kitija Baņukalne-Ozoliņa, Anita Līdaka
Gustavs Grāvītis2.b3.vieta
Ričards Dominiks Lācis2.c3.vieta
Daniels Jēčs2.d3.vieta
Alternatīvā olimpiāde "Izteiksmīgā runa vācu valodā" 7.klasēmAgate Grunte7.bDalībaDace Ģērmane
Kombinētā komandu olimpiāde (dabaszinātņu joma) 7.-8.klasēmRūdis Bērziņš8.aDalībaRūta Rozenfelde, Inga Melngaile
Anna Gabriela Jūra8.bDalība
Lauris Maļinovskis9.aDalība
Kristīne Jermakova9.bDalība
Kombinētā komandu olimpiāde (tehnoloģiju joma) 4.-9.klasēmAlise Braļa4.c3.vietaMadara Romanovska, Indra Stanke, Alvis Reinis, Laura Buravcova
Elīna Kalēja5.b3.vieta
Reinis Atkauķis6.a3.vieta
Kārlis Jurkāns7.a3.vieta
Marta Pūce8.b3.vieta
Lauris Maļinovskis9.a3.vieta
Alternatīvā ģeogrāfijas komandu olimpiāde 7.-9.klasēmLetīcija Jegi8.aAtzinībaSarmīte Norenberga
Beāta Jansone8.aAtzinībaSarmīte Norenberga
Ernests Miķelsons9.aAtzinībaSarmīte Norenberga
Lauris Maļinovskis9.aAtzinībaSarmīte Norenberga
Alternatīvā olimpiāde izteiksmīgā runa "Edelweiss" angļu valodā 3.-6.klasēmHanna Purviņa3.b2.vietaInna Sejere
Patrīcija Maķējeva4.bDalībaAntra Nāburga
Marta Avota5.eDalībaEvija Martuša
Jānis Eduards Strante6.bDalībaInāra Strautniece
Alternatīvā olimpiāde "Izteiksmīgā runa krievu valodā" 7.-8.klasēmEnija Krasovska7.b1.vietaMarina Raka
Sanija Supe8.aDalībaLudmila Čaupenoka-Sidorova

Citas mācību priekšmetu, sporta, interešu olimpiādes un konkursi

OlimpiādeSkolēna vārds, uzvārdsKlaseVietaSkolotāja vārds, uzvārds
Matemātikas valsts 69.olimpiādes 9.-12.klasēmJānis Zaķis9.bAtzinībaAija Gavare
Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas atklātais konkurss svešvalodās (vācu valoda)Markuss Ivulāns6.a2.vietaDace Ģērmane
Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas atklātais konkurss svešvalodās (angļu valoda)Tīna Amata7.aAtzinībaDaina Mediņa
Privātā vidusskolas “RIMS” Meridian matemātikas konkurss 3.-9.klasēm finālsKate Pandare3.dDalībaEvita Novorucka-Vērzemniece
Valters Markuss Auza5.eDalībaUna Moiseja
Arvils Roderts4.bDalībaDiāna Zemīte
Rihards Kuklis5.cDalībaZanda Romanovska
Evelīna Allere5.dDalībaAija Gavare
Roberts Beļuns6.cDalībaZanda Romanovska
Jānis Zaķis9.bDalībaAija Gavare
Privātā vidusskolas “RIMS” Meridian JUNIOR matemātikas konkurss 1.-2.klasēm finālsKārlis Skudra1.bDalībaGundega Adītāja
Anete Markote2.bDalībaDaiga Ķestere
Ričards Dominiks Lācis2.cDalībaLaila Abuhova
Rīgas 84.vidusskolas 1.-4.klašu latviešu valodas olimpiādeJustīne Vītola1.aDalībaSandra Velpa
Jēkabs Zābers1.b1.vietaGundega Adītāja
Dārta Pleikšne1.c1.vietaSanta Upmane
Patriks Pandars1.dAtzinībaLaila Kalniņa
Oskars Vešters2.a3.vietaInga Petruševska
Gustavs Purgailis2.bAtzinībaDaiga Ķestere
Gerda Bērziņa2.cDalībaLaila Abuhova
Līva Balgalve2.dDalībaKitija Baņukalne-Ozoliņa
Anna Milgrāve3.aDalībaLīva Prekele
Hanna Purviņa3.bDalībaSanita Ķepiņa
Emīlija Dūka3.cDalībaAiva Zviedre
Elza Kristsone3.dDalībaEvita Novorucka-Vērzemniece
Lība Paula Pavāre4.aDalībaLelde Būmane
Alise Štefenhāgena4.bDalībaLelde Būmane
Mārcis Tomsons4.cDalībaSimona Neifalte
Kristiāna Krišāne4.d1.vietaSimona Neifalte
Aleksandra Rožkalne4.eAtzinībaInguna Rakule
Rīgas 84.vidusskolas 1.-4.klašu matemātikas olimpiādeGustavs Ūve Vanders1.aAtzinībaSandra Velpa
Miķelis Dzērve1.bDalībaGundega Adītāja
Sando Tanasi1.cDalībaSanta Upmane
Gabriela Faltiņa1.dDalībaLaila Kalniņa
Kristaps Skudra2.a2.vietaInga Petruševska
Sofija Kasperoviča2.bAtzinībaDaiga Ķestere
Ričards Dominiks Lācis2.cDalībaLaila Abuhova
Daniels Jēčs2.dDalībaKitija Baņukalne Ozoliņa
Yanyi Li3.a1.vietaLīva Prekele
Edgars Miglāns3.b1.vietaSanita Ķepiņa
Gustavs Bemberis3.c3.vietaAiva Zviedre
Markuss Celms3.dAtzinībaEvita Novorucka-Vērzemniece
Reinis Ločmelis4.aDalībaUna Moiseja
Arvils Roderts4.bDalībaDiāna Zemīte
Alise Braļa4.cAtzinībaDiāna Zemīte
Ralfs Kanģīzeris4.dDalībaZanda Romanovska
Rūta Auzenbaha4.eAtzinībaInga Melngaile
47.Starptautiskais bērnu mākslas izstāde - konkurss “Lidice 2019”Emīlija Ozoliņa5.aDalībaIndra Stanke
Monta Geiba Grebska5.aDalībaIndra Stanke
Elza Jasinska5.aDalībaIndra Stanke
Katrīna Liepa5.bDalībaIndra Stanke
Felicita Anna Bāliņa5.bDalībaIndra Stanke
Elīna Kalēja5.bDalībaIndra Stanke
Madara Ladiga5.bDalībaIndra Stanke
Rīgas Dabaszinību skolas vides izziņas konkurss ‘Nāc dārzā ciemoties!’Marta Pūce8.b1.vietaIndra Stanke, Rūta Rozenfelde
Anna Gabriela Jūra8.b1.vietaIndra Stanke, Rūta Rozenfelde
Lauris Maļinovskis9.a1.vietaIndra Stanke, Rūta Rozenfelde
Valters Kārlis Plīkša9.a1.vietaIndra Stanke, Rūta Rozenfelde
Pierīgas jauno pētnieku forums “Skolēni eksperimentē”-2019Samanta Ābola2.bDalībaDaiga Ķestere
Darja Matvejeva3.aDalībaLīva Prekele
Pierīgas novadu skatuves runas konkurssJānis Oškājs1.dAtzinībaLaila Kalniņa
Gustavs Purgailis2.b1.vietaDaiga Ķestere
Liene Grāvīte4.eAtzinībaInguna Rakule
Marta Reihmane8.b1.vietaDace Putāne
Rīgas vācu valodas olimpiāde 8.klasēmMarija Marta Ķeruže8.aDalībaDace Ģērmane
Mārupes novada skatuves runas konkurssAnna Lapiņa4.eDalībaInguna Rakule
Liene Grāvīte4.e1.vietaInguna Rakule
Marta Reihmane8.bDalībaDace Putāne
Mārupes pamatskolas Skaļās lasīšanas konkurss 5.-6.klasēmAnnija Grigorjeva5.a3.vietaInguna Rakule
Marta Avota5.e3.vietaInguna Rakule
Markuss Ivulāns6.aDace Putāne
Biznesa Vēstniecība reģionālais skolēnu mācību uzņēmumu pasākumsSanija Račko4.aNominācija un simpātiju balvaSolvita Lauzēja
Keita Vaivode4.aNominācijaSolvita Lauzēja
Elizabete Selīna Bērziņa4.dSimpātiju balvaSolvita Lauzēja
Kristiāna Krišāne4.dSimpātiju balvaSolvita Lauzēja
Elīna Kalēja5.bSimpātiju balvaSolvita Lauzēja
Reinis Atkauķis6.aNominācijaSolvita Lauzēja
Ivo Marko Spuriņš6.aSimpātiju balvaSolvita Lauzēja
Elizabete Kalniņa6.aSolvita Lauzēja
t.c.Domina shopping Latvijas Skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku pasākums - gadatirgusElīna Kalēja5.bDalībaSolvita Lauzēja
Elizabete Kalniņa6.aDalībaSolvita Lauzēja
t.c.Domina shopping Latvijas Skolēnu mācību uzņēmumu Pavasara pasākums - gadatirgusSanija Račko4.aDalībaSolvita Lauzēja
Marija Gorguluoglu4.aDalībaSolvita Lauzēja
Keita Vaivode4.aDalībaSolvita Lauzēja
Elizabete Selīna Bērziņa4.dDalībaSolvita Lauzēja
Kristiāna Krišāne4.dAtzinība reklāmu konkursāSolvita Lauzēja
Annija Grigorjeva5.aDalībaSolvita Lauzēja
Reinis Atkauķis6.aDalībaSolvita Lauzēja
Ivo Marko Spuriņš6.aDalībaSolvita Lauzēja
Konkurss “Uzņēmējdarbības pasakas”Annija Kurme6.a1.vietaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Ivo Marko Spuriņš6.a3.vietaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Līva Kadiģe6.aSimpātiju balvaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Audra Paulina6.aSimpātiju balvaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Emīlija Straujuma6.aDalībaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Lorita Gulbe6.aDalībaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Agrita Eva Kristapsone6.aDalībaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Jasmīne Lūse6.bDalībaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Lukass Ļaudams - Lipajs6.bDalībaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Evelīna Unda6.bDalībaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Renarts Ģelze -Veiss6.bDalībaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Marta Bierne6.bDalībaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Anda Puriņa6.bDalībaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Hugo Bēniķis6.bSimpātiju balvaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Edvards Sviķis6.c2.vietaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Emma Galiņa6.cSimpātiju balvaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Markuss Adrickis6.cDalībaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Katrīna Patrīcija Bāra6.cDalībaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Filips Roderts6.cDalībaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Emma Galiņa6.cDalībaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Laura Viktorija Lagzdiņa6.cDalībaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Nikola Janberga6.cDalībaSolvita Lauzēja, Dace Putāne, Inguna Rakule, Lelde Būmane
Latvijas Būvnieku asociācija konkurss “Mana novada dārgakmens- jaunā būve”Linda Būde6.cAtzinībaLauma Šulce
Katrīna Patrīcija Bāra6.cDalībaLauma Šulce
Madara Savicka6.cDalībaLauma Šulce
Tīna Amata7.aDalībaLauma Šulce
Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija eseju konkurss “Ko es vēlētos pateikt saviem vecākiem”Dana Felicija Ņikiforova7.aDalībaSolvita Lauzēja
Elīza Bērziņa7.aDalībaSolvita Lauzēja
Ralfs Vinters7.aDalībaSolvita Lauzēja
Kārlis Jurkāns7.aDalībaSolvita Lauzēja
Mareks Aseriņš7.bDalībaSolvita Lauzēja
Vendija Una Magone7.bDalībaSolvita Lauzēja
Nīls Sets7.bDalībaSolvita Lauzēja
Latvijas Republikas Tiesībsarga konkurss “Esi radošs - #RadiLikumu”Letīcija Jegi8.aDalībaSolvita Lauzēja
Sanija Supe8.aDalībaSolvita Lauzēja
Beāta Jansone8.aDalībaSolvita Lauzēja
Skolēnu mācību uzņēmumu nacionālais finālsKristiāna Krišāne4.dAtzinībaSolvita Lauzēja
Elizabete Selīna Bērziņa4.dAtzinībaSolvita Lauzēja
Annija Grigorjeva5.aAtzinībaSolvita Lauzēja
9.klašu angļu valodas burtošanas sacensības Rīgas Klasiskajā ĢimnāzijāJānis Zaķis9.bDalībaSabīne Ozoliņa
Mārcis Melkins9.b4.vietaSabīne Ozoliņa
Roberts Pauls Briedis9.bDalībaSabīne Ozoliņa
“Ventspils IT izaicinājums 2018”Kārlis Jurkāns7.aDalībaJānis Rožlapa
Mareks Pārums7.aDalībaJānis Rožlapa
Valters Zandreiters7.aDalībaJānis Rožlapa
Mārupes novada 2.klašu peldēšanas sacensībasMarkuss Stāmers2.a3.vietaLiesma Jansone-Forstmane
Jēkabs Puķe2.b2.vietaLiesma Jansone-Forstmane
Madara Muižzemniece2.c2.vietaLiesma Jansone-Forstmane
Patrīcija Pāruma2.c1.vietaLiesma Jansone-Forstmane
Madara Skadiņa2.d3.vietaLiesma Jansone-Forstmane
Atklātais 7.klašu vēstures konkurssKārlis Jurkāns7.a3.vietaSabīne Ozoliņa
Mareks Pārums7.a3.vietaSabīne Ozoliņa
Baiba Santana Niedra7.b3.vietaSabīne Ozoliņa
Agate Grunte7.b3.vietaSabīne Ozoliņa
Angļu valodas olimpiādes 3.kārta Jelgavas Valsts ģimnāzijāNīls Sets7.bDalībaInna Sejere
Dženifera Džeina Makenzija-Freizere8.b2.vietaSabīne Ozoliņa
Pierīgas novadu apvienības konkurss “Pazīsti savu organismu” 2. kārtaLauris Maļinovskis9.a1. vietaRūta Rozenfelde
Kristīne Jermakova9.aDalībaRūta Rozenfelde
A.Valtnera Latvijas skolēnu konkurss “Pazīsti savu organismu” fināls DULauris Maļinovskis9.aAtzinībaRūta Rozenfelde
Latvijas 46. atklātā matemātikas olimpiādeMonta Geiba Grebska5.aDalībaDiāna Zemīte
Laura Liepiņa5.aDalībaDiāna Zemīte
Amanda Marta Liepiņa5.aDalībaDiāna Zemīte
Roberts Nikolajevs5.aDalībaDiāna Zemīte
Elīna Kalēja5.bDalībaUna Moiseja
Maksims Kalimulins5.cDalībaZanda Romanovska
Laura Zabirko5.dDalībaAija Gavare
Valters Markuss Auza5.eAtzinībaUna Moiseja
Andrea Kupce5.eDalībaUna Moiseja
Dāvis Kārkliņš6.aDalībaUna Moiseja
Ivo Marko Spuriņš6.aDalībaUna Moiseja
Anda Puriņa6.bAtzinībaDiāna Zemīte
Ralfs Vinters7.aDalībaInga Melngaile
Rūdis Bērziņš8.aDalībaAija Gavare
Gatis Valters8.bDalībaZanda Romanovska
Mārupes novada skolu 1.-3.klašu sadraudzības alternatīvā olimpiādeGustavs Ūve Vanders1.aDalībaSandra Velpa
Miķelis Dzērve1.bDalībaGundega Adītāja
Ernests Sviķis1.cDalībaSanta Upmane
Patriks Pandars1.dDalībaLaila Kalniņa
Ralfs Smeilis2.aDalībaInga Petruševska
Anete Markote2.bDalībaDaiga Ķestere
Gerda Bērziņa2.cDalībaLaila Abuhova
Daniels Jēčs2.dDalībaKitija Baņukalne-Ozoliņa
Anna Milgrāve3.aDalībaLīva Prekele
Edgars Miglāns3.bDalībaSanita Ķepiņa
Adele Grunte3.c.DalībaAiva Zviedre
Elīza Ālupa3.dDalībaEvita Novorucka-Vērzemniece
Tik vai… Cik?” ir matemātikas sacensības 4. klašu skolēniem finālsKristiāna Krišāne4.dDalībaZanda Romanovska
Pierīgas novadu skolēnu sporta spēles minifutbolā „D” vecuma grupas zēniemArtjoms Seļiverstovs3.d9.vietaGints Gaiķens
Kristiāns Krieviņš4.b9.vietaGints Gaiķens
Adriāns Viesturs Pārums5.d9.vietaGints Gaiķens
Anrijs Vadzinskis5.e9.vietaGints Gaiķens
Kristofers Jātnieks- Labucks5.e9.vietaGints Gaiķens
Kristers Mucenieks5.e9.vietaGints Gaiķens
Jēkabs Otto Kolontajs5.e9.vietaGints Gaiķens
Pierīgas novadu skolēnu sporta spēles rudens krosāMarkuss Celms3.d5.vietaGints Gaiķens
Elgars Laugalis4.a5.vietaGints Gaiķens
Kristiāns Krieviņš4.b5.vietaGints Gaiķens
Aleksa Skudra4.c5.vietaGints Gaiķens
Ralfs Kanģīzeris4.d5.vietaGints Gaiķens
Markuss Ivulāns6.a5.vietaGints Gaiķens
Arina Seļiverstova6.c5.vietaGints Gaiķens
Kirils Sakss5.b5.vietaGints Gaiķens
Marks Dinsdorfs6.b5.vietaGints Gaiķens
Jānis Mārtiņš Ozoliņš7.b5.vietaGints Gaiķens
Pierīgas novadu skolēnu sporta spēles basketbolāRolands Māris Dižgalvis9.a3. vietaMārtiņš Januševskis
„B” vecuma grupas zēniemRūdolfs Straujums9.a3. vietaMārtiņš Januševskis
Roberts Aseriņš9.a3. vietaMārtiņš Januševskis
Eduards Blumers9.a3. vietaMārtiņš Januševskis
Krišjānis Bite9.b3. vietaMārtiņš Januševskis
Reinis Ārvalds Tams9.b3. vietaMārtiņš Januševskis
Ģirts Kristiāns Jankavs9.b3. vietaMārtiņš Januševskis
Pierīgas novadu skolēnu sporta spēles basketbolāEduards Poškus5.d2. vietaMārtiņš Januševskis
„C” vecuma grupas zēniemMartins Vorps6.c2. vietaMārtiņš Januševskis
Ralfs Vinters7.a2. vietaMārtiņš Januševskis
Mareks Aseriņš7.b2. vietaMārtiņš Januševskis
Ričards Alekss Survillo7.b2. vietaMārtiņš Januševskis
Gustavs Bērziņš7.b2. vietaMārtiņš Januševskis
Jānis Mārtiņš Ozoliņš7.b2. vietaMārtiņš Januševskis
Reinis Daļeckis7.b2. vietaMārtiņš Januševskis
Pierīgas novadu skolēnu sporta spēles Veiklo stafetesKatrīna Gedroviča2.c7. vietaMārtiņš Januševskis
Gustavs Zošs2.d7. vietaMārtiņš Januševskis
Miks Račko2.d7. vietaMārtiņš Januševskis
Enija Bozdorfa2.d7. vietaMārtiņš Januševskis
Anete Ārmane3.a7. vietaMārtiņš Januševskis
Aleksis Vinters3.b7. vietaMārtiņš Januševskis
Edgars Miglāns3.b7. vietaMārtiņš Januševskis
Markuss Celms3.d7. vietaMārtiņš Januševskis
Lenija Paupere3.c7. vietaMārtiņš Januševskis
Aleksa Skudra4.c7. vietaMārtiņš Januševskis
Mārcis Tomsons4.c7. vietaMārtiņš Januševskis
Denīze Keita Šalme4.d7. vietaMārtiņš Januševskis
Ralfs Kanģīzeris4.d7. vietaMārtiņš Januševskis
Elīna Kalēja5.b7. vietaMārtiņš Januševskis
Katrīna Liepa5.b7. vietaMārtiņš Januševskis
Eduards Poškus5.d7. vietaMārtiņš Januševskis
Adriāns Viesturs Pārums5.d7. vietaMārtiņš Januševskis
Pierīgas novadu skolēnu sporta spēles „TautasMona Jasmīna Vintere4.a2.vietaGints Gaiķens
bumbā” „D” vecuma meitenēmRenāte Zīle4.b2.vietaGints Gaiķens
Sofija Plotko4.c2.vietaGints Gaiķens
Aleksa Skudra4.c2.vietaGints Gaiķens
Elīza Klaumane4.d2.vietaGints Gaiķens
Denīze Keita Šalme4.d2.vietaGints Gaiķens
Elizabete Selīna Bērziņa4.d2.vietaGints Gaiķens
Grēta Nora Kasparāne4.e2.vietaGints Gaiķens
Aleksandra Rožkalne4.e2.vietaGints Gaiķens
Anete Ozoliņa4.e2.vietaGints Gaiķens
Liene Zēģele5.a2.vietaGints Gaiķens
Elīna Kalēja5.a2.vietaGints Gaiķens
Pierīgas novaduMorics Jegi3.a1.vietaGints Gaiķens
skolēnu sporta spēles „TautasRoberts Straubergs3.c1.vietaGints Gaiķens
bumbā” „D” vecuma zēniemMārcis Tomsons4.c1.vietaGints Gaiķens
Ralfs Kanģīzeris4.d1.vietaGints Gaiķens
Artūrs Petruševskis4.e1.vietaGints Gaiķens
Kristians Makarenko5.a1.vietaGints Gaiķens
Valters Ķirsons5.c1.vietaGints Gaiķens
Jānis Ločs5.c1.vietaGints Gaiķens
Eduards Poškus5.d1.vietaGints Gaiķens
Adrians Viesturs Pārums5.d1.vietaGints Gaiķens
Anrijs Vadzinskis5.e1.vietaGints Gaiķens
Damians Kļaviņš6.b1.vietaGints Gaiķens
Pierīgas novadu skolēnu sporta spēles volejbolā „B” vecuma grupas zēniemReinis Gredzens8.b4. vietaMārtiņš Januševskis
Haralds Ditrihs8.b4. vietaMārtiņš Januševskis
Rolands Māris Dižgalvis9.a4. vietaMārtiņš Januševskis
Ričards Tomiņš9.a4. vietaMārtiņš Januševskis
Eduards Blumers9.a4. vietaMārtiņš Januševskis
Krišjānis Bite9.b4. vietaMārtiņš Januševskis
Juris Zigmārs Zaimiņš9.b4. vietaMārtiņš Januševskis
Ģirts Kristiāns Jankavs9.b4. vietaMārtiņš Januševskis
Pierīgas novadu skolēnu sporta spēles florbolā „B” vecuma grupas zēniemValters Zandreiters7.a1. vietaMārtiņš Januševskis
Roberts Polcs7.b1. vietaMārtiņš Januševskis
Raivis Orlovs7.b1. vietaMārtiņš Januševskis
Ričards Tomiņš9.a1. vietaMārtiņš Januševskis
Edvards Jansons9.a1. vietaMārtiņš Januševskis
Aleksandrs Sinkevičs9.b1. vietaMārtiņš Januševskis
Krišjānis Bite9.b1. vietaMārtiņš Januševskis
Reinis Ārvalds Tams9.b1. vietaMārtiņš Januševskis
Ģirts Kristiāns Jankavs9.b1. vietaMārtiņš Januševskis
Pierīgas novadu skolēnu sporta spēles vieglatlētikas daudzcīņā telpās „C” un „D” vecuma grupāmAnete Ozoliņa4.eD grupa 11. vieta, C grupa 8.vietaGints Gaiķens
Katrīna Liepa5.bD grupa 11. vieta, C grupa 8.vietaGints Gaiķens
Tomass Manfelds5.bD grupa 11. vieta, C grupa 8.vietaGints Gaiķens
Eduards Poškus5.dD grupa 11. vieta, C grupa 8.vietaGints Gaiķens
Anrijs Vadzinskis5.eD grupa 11. vieta, C grupa 8.vietaGints Gaiķens
Kendija Cīrule5.eD grupa 11. vieta, C grupa 8.vietaGints Gaiķens
Marks Dinsdorfs6.bD grupa 11. vieta, C grupa 8.vietaGints Gaiķens
Arina Seļiverstova6.cD grupa 11. vieta, C grupa 8.vietaGints Gaiķens
Loreta Katrīna Dižgalve7.aD grupa 11. vieta, C grupa 8.vietaGints Gaiķens
Enija Krasovska7.bD grupa 11. vieta, C grupa 8.vietaGints Gaiķens
Anrijs Freimanis7.bD grupa 11. vieta, C grupa 8.vietaGints Gaiķens
Jānis Mārtiņš Ozoliņš7.bD grupa 11. vieta, C grupa 8.vietaGints Gaiķens
Co2mmunity Eko konkurss-plakātsEvelīna Baltmane5.eKopdarbs - Plakāts izvirzīts novada reklāmai.-1.vietaUna Moiseja
Marta Avota5.eKopdarbs - Plakāts izvirzīts novada reklāmai.-1.vietaUna Moiseja
Valters Markuss Auza5.eKopdarbs - Plakāts izvirzīts novada reklāmai.-1.vietaUna Moiseja
Dārta Daniela Feldmane5.eKopdarbs - Plakāts izvirzīts novada reklāmai.-1.vietaUna Moiseja
Kendija Cīrule5.eKopdarbs - Plakāts izvirzīts novada reklāmai.-1.vietaUna Moiseja
Alise Taube5.eKopdarbs - Plakāts izvirzīts novada reklāmai.-1.vietaUna Moiseja
Loreta Babre5.eKopdarbs - Plakāts izvirzīts novada reklāmai.-1.vietaUna Moiseja
Estere Ņeverovska5.eKopdarbs - Plakāts izvirzīts novada reklāmai.-1.vietaUna Moiseja
Laura Pedece5.eKopdarbs - Plakāts izvirzīts novada reklāmai.-1.vietaUna Moiseja
Ulrihs Harmsens5.eKopdarbs - Plakāts izvirzīts novada reklāmai.-1.vietaUna Moiseja

Dažādi interešu konkursi

NosaukumsDalībniekiRezultāti un skolotājs
Pierīgas izglītības iestāžu 5.-9.klašu un 5.-12.klašu koru konkurss, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem5. – 9. klašu koris1.pakāpes DIPLOMS, skolotāja Evija Piļka
Pierīgas izglītības iestāžu tautas deju kolektīvu repertuāra apguves skates, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lielkoncertam1.-2.klašu A grupa1.pakāpes DIPLOMS, skolotāja Anita Ozoliņa
3.-4.klašu A grupa1.pakāpes DIPLOMS, skolotāja Anita Ozoliņa
5.-6.klašu A grupa1.pakāpes DIPLOMS, skolotāja Anita Ozoliņa
5.-9.klašu A grupa2.pakāpes DIPLOMS, skolotāja Anita Ozoliņa
ZZ čempionāts 20196.a klase 26 skolēniIzvirzīta uz finālu, skolotāja Antra Nāburga
7.a klase 23 skolēniIzvirzīta uz finālu, skolotāja Dace Putāne
”FIZMIX Eksperiments” Latvenergo koncerna erudīcijas konkurss 8.-9.klasēm9.klases 20 dalībniekiJānis Rožlapa
Privātā vidusskolas “RIMS” Meridian matemātikas konkurss3.-9.klasēm 82 dalībniekiTop 12 skolu kopsavilkumā 6. dalītā vieta pēc 1.kārtas rezultātiem
Privātā vidusskolas “RIMS” Meridian JUNIOR matemātikas konkurss1.-2.klasēm 105 dalībnieki3 skolēni izvirzīti fināla kārtai
Starptautiskā matemātikas konkursa ″Ķengurs″2.-9.klasēm 161 dalībnieksLabākie no labākajiem skolu kopsavilkumā 2.klašu grupā 17. dalītā vieta
“Tik vai… Cik?” ir matemātikas sacensības 4. klašu skolēniem4.klasēm 134 dalībnieki1 skolēns izvirzīts fināla 4.kārtai
Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā 2018 vislielākais lasītāju skaits starp visām Latvijas bibliotēkām270 dalībniekiPateicība Jaunmārupes pamatskolas bibliotēkai

0 Komentāri

Leave a Comment