Esam atgriezušies no Latvijas bērnu un jauniešu teātra festivāla Liepājā, kurā piedalījās 3. klašu teātra pulciņš. Festivāls notika no 2.-4. jūnijam. Teātra izrāžu parādē mūsu kolektīvs rādīja izrādi “Gotiņa parastā”, kura bija saņēmusi 1. pakāpes diplomu teātru skatē Latvijā un izvirzīta šim fetivālam.  Pasākumu organizēja VISC un  Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs. Pasākumā piedalījās 72 teātru kolektīvi no visas Latvijas un kopējais dalībnieku skaits pārsniedza  1000.
Piedalījās arī teātra sporta dalībnieku 34 komandas ar vairāk nekā 180 skolēniem. Mazajiem aktieriem bija iespēja noskatīties vairākas citu kolektīvu izrādes un gūt priekštatus par pantonīmu, ēnu teātri, leļļu teātri,  teātra sportu, kā arī skatīties profesionāļu sniegumu. Izrādes notika Liepājas jaunajā koncertzālē “Lielais Dzintars”. Piedalījāmies gan pasākuma atklāšanā, gan gājienā ,kurš notika pēdējā dienā. Saņēmām festivāla Pateicību par veiksmīgu  piedalīšanos Latvijas skolu teātru izrāžu parādē, kura notiek ik pēc četriem gadiem.
Skolēni iepazina arī vienu no skaistākajām Latvijas pilsētām – Liepāju, redzēja vienas no lielākajām ērģelēm pasaulē, bijām baznīcā, no kuras skatu torņa pavērās ļoti skaista panorāma uz Liepāju, pastaigājāmies pa Liepājas promenādi, redzējām Līvu koku, bijām pludmalē un bērnu atpūtas parkā. Pilsēta, kurā piedzimst vējš, paliks ilgi mūsu atmiņā.
Šis brauciens katru no mums iedvesmoja un deva ierosmi turpināt iesākto – spēlēt teātri, lai iepriecinātu skatītājus, celtu savu pašapziņu, rosinātu iztēli , fantāziju un stimulētu citus skolēnus  to darīt.
Paldies par atbalstu Mārupes novada Domei,skolas administrācijai, vecākiem un skolotājām D.Mediņai, E.Piļkai. Teātra pulciņa vadītāja Z.Spāde.