Ir noslēgusies Jaunmārupes pamatskolas deju kolektīva ,,Ozolēni,,  deju sezona. 26.maijā dejošanas sezonu noslēdzām ar koncertu Mārupes Kultūras namā. Koncertā piedalījās 130 mūsus skolas pirmsskolas un pamatskolas dejotāji, skatītāju zālē brīvu vietu nebija. Dejotāji izdejoja astoņpadsmit dejas, kuras savā raksturā bija ļoti atšķirīgas un līdz ar to koncerts bija ļoti interesants. Vecāki aizkustinājumā nobirdināja pa asarai, redzot savu mazo dejojam un izdejojot sarežģītas deju kombinācijas un zīmējumus.
Pasākumu vadīja mūsu skolas lepnums skolniece Elizabete Liepa un mājturības skolotājs Alvis Reinis, kurš iejutās arī deju ritmā. Paldies sakām arī pedagogiem, kas brīvprātīgi palīdzēja, lai koncerts izdotos! Paldies – Zinaidai Spādei un Karīnai Polcei par atbalstu deju iestudēšanā un pasākuma organizēšanā, kā arī  Ingunai Rakulei, Dainai Mediņai un Diānai Zemītei par līdzdalību un atbalstu pasākuma organizēšanā.
Milzīgu paldies izsakām skolotājai Anitai Ozoliņai, kura ikdienas darbā rāda un māca kā bērniem, tā arī vecākiem dejas varenumu. Skolotājai, kura spēja tik īsā laika posmā izveidot krāšņu un emocijām bagātu deju koncertu. Lai nākošais gads raiti turpina virpuļot dejā! Jaunmārupes pamatskolas DVAJ Ilze Graudiņa