18. un 19. februārī tika aizvadīts bērnu komandu šaha turnīra „Cerību kauss” pusfināls kurā piedalījās 19 komandas un 91 dalībnieks. Divu dienu laikā tika aizvadītas septiņas ātrā šaha (25+10) kārtas.
Šajā turnīrā piedalījās arī Jaunmārupes pamatskolas komanda ar nosaukumu „Pūķis”. Pretinieku komandas bija ļoti spēcīgas un vairums to dalībnieku šahā trenējas jau vairākus gadus, par ko liecināja arī mūsu komandas starta reitings – 18 no 19, tomēr noslēguma tabulā izdevās pacelties uz 16. vietu. Mūsu komandu pārstāvēja Ivo Marko Spuriņš, 4.a, Ēriks Grieze, 3.d, Ričards Magone, 3.e un Beatrise Bičkovska, 3.e. Vislabākais rezultāts bija Beatrisei, kura nospēlēja 6 partijas, no kurām uzvarēja 5, bet zaudēja tikai 1 un izcīnīja 4. vietu pie meiteņu galdiņa. Beatrise bija arī mūsu komandas emblēmas autore un ieguva balvu emblēmu konkursā.

Papildus informācija: https://www.sahafederacija.lv/raksti/269/ceribu-kausa-izcinas-pusfinals-pulce-gandriz-20-komandas/ Vēl jāatzīmē 3. sporta klases izpildīšana šahā. Pirmais no mūsu skolas audzēkņiem to izpildīja Marks Mucenieks, 7.a. Tātad, tagad jau var izvirzīt vēl mazliet augstāku mērķi – iegūt 2. sporta klasi!