Mēs esam satikušies. Pēc nedaudz mulsinoša 1. septembra svinīgā pasākuma un nu jau divām vecāku sapulcēm skolotājas Daigas Budreikas virsvadībā, esam apzinājuši mūsu klases biedrus ar kuriem kopā turpmākos trīs gadus augsim, mācīsimies, dzīvosim un izdzīvosim gan priecīgos, gan skumjos brīžus, gan panākumus, gan neveiksmes, gan miegainus rītus, gan prieku par izdošanos.

Mūsu rudens Jaunmārupes 1.b klasē ir iesācies ļoti radoši. Katrs no mazajiem pirmklasniekiem ir personības ar lielu, mīlošu un māksliniecisku sirdi. Tikpat lieliski ir vecāki. Dažiem no mums šis ir pirmais septembris mūžā, tāpēc daudz jauna jāapgūst, jāpierod un jāmāk saplānot savu ikdienu, lai kopā būšana izvēršas par patīkamu pieredzi, kas, viennozīmīgi, atstās savu ierakstu dzīves šķērsgriezumā. Pirmo skolu un pirmo skolotāju atceras ikviens.
Lai saliedētu klasi un iepazītu viens otru arī radošā atmosfērā, skola organizē izstādi “Zemes spēks”. Tēma ļoti plaša, idejas ļoti krāsainas un daudzpusīgas. Izmantot var ne tikai dārza labumus, kas rudenī ir viskrāsainākie un visdažādākie, bet arī citas dabas veltes.
Protams: ”Rudentiņis bagāts vīrs”, to arī varam vērot citu klašu veidotajos stendiņos. Šorīt, ejot uz skolu, sasmaidījāmies ar vienu lepnu tēti, kurš nesa milzīgu ķirbi. Viņam blakus nevis gāja, bet pāris centimetrus virs zemes lēkāja viņa dēls – laimīgs par savu pienesumu izstādei.
1.b klasei šī bija pirmā, kopīgi veidotā izstāde. Mūsu idejas  – zeme, tās augļi un dāvanas uz koka dēlīšiem, idejas autore ir Vita, mūsu klases biedra Eduarda Ozoliņa mamma. Paldies viņai par oriģinalitāti. Bērni kopā ar vecākiem ir radījuši īstus mākslas darbus – dažāda formāta, jaunus, beicētus un vecinātus dēlīšus, kurus rotā visas iespējamās dabas veltes. Sākot no kastaņiem, zīlēm, lina, pupām, lēcām akmeņiem, beidzot ar gliemežvākiem, sūnām, oļiem un vēja zvaniem. Paldies visiem un katram jo īpaši. Pieaugušie teiktu – jānosvin. Tad svinam mūzu izdošanos. Par jaunu sākumu, par draudzību, par sadarbību. Mēs mācāmies būt saliedēti un organizēti. Tāpēc jo īpašs prieks par satikšanos vakarā pirms izstādes, kad vecāki izbrīvēja laiku, lai šo izstādi uzstādītu. Īpašs prieks par kuplo, radošo tēvu pulciņu.

1.b klases vecāks – Zanda Niedinga

Rudens ist 1b 01Rudens ist 1b 03Rudens ist 1b 04