Arī šogad skolēniem tika dota iespēja radoši izpausties un gūt jaunas zināšanas veicot projekta darbus dažādās tēmās no 12. līdz 16.februārim. Projekta “Latvijas kultūrvēsturiskie novadi” dalībniekiem tika sniegta iespēja 14.februārī apmeklēt Latvijas vēstures muzeju un iepazīties ar Latvijas reģionālo atšķirību rašanos.
Ar gides interesantā satīstījuma palīdzību, skolēni iepazinās ar senlatviešu cilšu ikdienu un pārveidošanos no akmens laikmeta līdz pat 20.gs. Dažādie muzeja eksponāti sniedza ieskatu sadzīvē, darbā, svētku svinēšanā un priekšstatos par pēc nāvēs dzīvi. Ekskursijas noslēgumā skolēniem tika dota iespēja pielaikot reģionālos tautas tērpus, aptaustīt un izpētīt tautas tērpa sastāvdaļas, kā arī uzzināt vairāk par linu un vilnas apstrādi. Kā arī skolēni aizpildīja darba lapas par dzirdēto un redzēto, vēlreiz apkopojot visu redzēto un dzirdēto, lai papildinātu savus projekta darbus.
Arī turpmāk tiek plānots veidot sadarbību ar Latvijas vēstures muzeju skolēnu zināšanu nostiprināšanai un papildināšanai dažādos vecumposmos, kā arī gatavojoties valsts eksāmenam.

Vēstures skolotāja Sabīne Ozoliņa