Jaunmārupes pamatskolā 2018. gada 23. oktobrī (otrdien) tiks rīkots šaha turnīrs. Līdzīgi, kā iepriekšējo turnīru, tiek laipni aicināti ciemiņi no Babītes vidusskolas, kur arī notiek šaha nodarbības, kuras vada treneris Viesturs Kapče. Turnīra norises laiks no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00. Norises vieta – 2001. kabinets. Turnīrā tiek aicināti piedalīties 2. līdz 9. klašu skolēni. Ja kāds 1. klases skolēns tomēr arī vēlas piedalīties, tad jāgriežas pie manis skolā un jāatrisina atbilstošas grūtības šaha uzdevumi.

Lai piedalītos, līdz 21. oktobrim nepieciešams pieteikties šajā sarakstā, aizpildot dalībnieka vārdu, uzvārdu un mācību klasi, vai arī sazināties ar mani. Lūgums, ja tomēr dalība nebūs iespējama, izdzēst pieteikumu. Dalība ir bez maksas.

Pusdienu pauze netiks rīkota, tāpēc lūdzu ņemt līdzi dzērienu un, ja nepieciešams, arī kādu vieglu maltīti enerģijai un mundrumam.
Turnīra pirmo 3 vietu ieguvēji, kā arī labākā meitene tiks apbalvoti ar diplomiem un balvām. Iespējamas arī citas balvas.

Šaha treneris Valdis Troņenkovs