Paldies 6. B klases skolēniem un vecākiem par vēlēšanos būt kopā, aktīvi iesaistoties skolas un ārpusskolas pasākumos.

 

 

17. oktobrī 21 skolēns un 20 vecāki apmeklēja 6.b klases skolēnu un vecāku kopsapulci, kas noritēja lietišķā un draudzīgā atmosfērā, pie galdiņiem ar pašu sagatavotajiem „groziņiem”. Skolēni, klases audzinātāja un klases vecāku pārstāve vecākiem rādīja PowerPoint prezentāciju un stāstīja par notikumiem klases un skolas dzīvē, par karjeras izglītības pasākumiem, par Valsts Diagnosticējošiem darbiem 6. klasē. Vecākiem bija iespēja piedalīties Kahoot spēlē „Zini vai mini” par savu bērnu skolas dzīvi un ārpusskolas pasākumiem. Pēc vecāku iniciatīvas, visi vienojās par kopīgu skolēnu un vecāku divu dienu ekskursiju „dabā”, ar teltīm un laivošanu, noslēdzot mācību gadu maija beigās.

 

 

18. oktobrī 6.b klase apmeklēja Dailes teātra izrādi „Planēta Nr. 85” ar projekta „Skolas soma atbalstu”. Izrāde patika gan bērniem, gan vecākiem, gan vecvecākiem, jo bija interesanti „ceļot laikā” un nokļūt pagātnē, kas atkarībā no katra individuālās dzīves pieredzes varēja likties pilnīgi nereāla vai reāla. Lietas un iespējas, kas mūsdienās ir pašsaprotamas un garantētas, bija neiedomājamas pirms 34 gadiem. Izrāde bija aktuāla 6. klases skolēniem, jo galvenais varonis arī mācījās sestajā klasē, runāja un uzvedās kā mūsdienu pusaudži, un pārdzīvoja savu vecāku aizņemtību darbā un dzīvošanu ārzemēs. Īpašu sajūsmu izraisīja aktieru izpildītas „stilīgās kustības”, ko mūsdienu skolēni demonstrē dažādās situācijās arī skolā.

 

 

Kā jauks saliedēšanās pasākums mums parasti ir arī instalācijas veidošana Rudens izstādei, kur ar savu atbalstu iesaistās lielākā daļa vecāku un bērnu. Skaistās kompozīcijas nofotografējam un vēlāk izmantojam kā apsveikuma kartiņas.

 

 

Jau par tradīciju ir kļuvis „Brauc ar klasi ” Līvu akvaparka apmeklējums oktobrī. Daudzi mūsu ārpusskolas pasākumi ir realizēti ar vecāku atbalstu, izveidojot „tīklu” -brīvprātīgi piesakoties par „šoferīšiem”, lai palīdzētu aizvest un mājās nogādāt savus bērnus un viņu klasesbiedrus. Tā ir ļoti liela savstarpēja uzticēšanās, šoferīši parasti mainās, un mūsu izveidotā sistēma darbojas.

 

 

Vēl mēs pateicamies vecākiem, kas karjeras izglītības ietvaros, nāks uz skolu un stāstīs par savām profesijām, kā arī aicinās uz savām darba vietām un ražotnēm. 12. novembrī, ar projekta „Skolas soma” atbalstu, apmeklēsim Dzelzceļa muzeju un nodarbību „Latvijas Kultūras kanons” Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

 

 

Un pats galvenais- lai skolēniem  labas sekmes mācībās un laba uzvedība stundās!

 

6.b klases audzinātāja Ināra Strautniece