Kad vārdi paceļ domas….

 

Skolas 15. jubilejas gadā, iesaistoties projektā “Mans Dzejolis”, skolas darbinieki radījuši paši sev un savai skolai nelielu, bet paliekošu dāvaniņu – pirmo skolas darbinieku dzejoļu krājumu!

 

Iesaistoties dzejošanas spēlē, kurā jāsacer dzejolis, iekļaujot tajā izlozētus vārdus, izveidojies interesants visdažādāko stilu un tematikas dzejoļu apkopojums krājumā. Šī bija iespēja pierādīt, ka ikkatrā no mums snauž radoša dzejnieka dzirksts un talants, ka mēs katrs spējam kļūt par vārda māksliniekiem!

 

Ņemot vērā pedagogu, darbinieku un administrācijas milzīgo ikdienas noslogojumu, priecēja aktīvā piedalīšanās, atsaucība un atbalsts, kas nu rezultējies jaukā, ilustrētā izdevumā.

 

Paldies latviešu valodas skolotājām par līdzdalību gramatikas korekcijās, karjeras konsultantei Jolantai Grosbergai – Gernerei par māksliniecisko ideju, skaisto izdevuma maketu un organizatorisko darbu, lai krājums ieraudzītu dienasgaismu!  Paldies administrācijai par atbalstu šim radošajam projektam! Paldies visiem dzejniekiem! Lai iedvesma krājas arī nākamajiem gadiem!

 

Dzejoļu krājums kā grāmata apskatāms abās skolas bibliotēkās un elektroniskā formātā – skolas mājas lapā www.jmsk.lv, sadaļās “Jaunmārupes pamatskolai 15”, “Bibliotēka” un “Publikācijas”.

 

Skolas bibliotekāres

Dzejoļu krājums “Kad vārdi paceļ domas…”

0 Komentāri

Leave a Comment